Ženklas „žudikas“     

Pradėjus įrenginėti žiedą Vinco Kudirkos, Lauryno Ivinskio (Kapų) ir Užmiesčio gatvių sankryžoje, buvo pastatyti apie vykdomus darbus informuojantys kelio ženklai. Tačiau kaip jie pastatyti, panašu, kad nerūpi niekam. Dėl kažkieno persukto ženklo nukentėjo jau ne viena kuršėniškė, kuri prietemoje atsitrenkdavo į jį.

 

Teko kreiptis į medikus

Į redakciją paskambinusi kuršėniškė pasiskundė, kad dėl neaišku kaip pastatyto kelio ženklo teko kreiptis į medikus.

„Vėlai vakare grįžusi iš Šiaulių nuo autobusų stoties ėjau V. Kudirkos gatve. Pasukusi į L. Ivinskio prietemoje net nepastebėjau keistai pastatyto ženklo ir galva trenkiau į jo briauną. Patekusi pas medikus išgirdau, kad aš ne vienintelė, kuri dėl šio ženklo patyrė sužalojimų. Po kelių dienų paskambinau miesto seniūnui ir pranešiau apie nelaimes nešantį ženklą. Jis pažadėjo nurodyti darbininkams persukti ženklą taip, kad jis nekeltų pavojaus pėstiesiems. Nuo pokalbio su seniūnu praėjo daugiau nei mėnuo, o pažadas taip ir liko pažadu. Nejaugi nei seniūnijos darbuotojai, nei šaligatvius valantys darbininkai to nemato“, – piktinosi kuršėniškė.

Sulaukta ir daugiau kuršėniškių skambučių dėl pavojingo ženklo. Žmonės tvirtino, kad į seniūniją kreiptis neprasmiška, nes seniūnas pažada, o pažado išpildyti neskuba.

Žadėjo sutvarkyti

„Kuršėnų krašto žinių“ redakcija norėjo išgirsti Kuršėnų miesto seniūnijos nuomonę dėl šio ženklo. Ketvirtadienį susisiekti su Kuršėnų miesto seniūnu Vytautu Gedmontu nepavyko. Paaiškėjo, jog seniūnas serga ir turi nedarbingumo pažymą. Todėl apie ženklą „žudiką“ buvo informuota seniūno pavaduotoja Giedrė Karkalienė. Buvo nusiųstos ir šio ženklo nuotraukos.

Seniūno pavaduotoja prisipažino, jog beveik kasdien pravažiuoja šia gatve ir nė karto nėra atkreipusi dėmesio į taip pasuktą ženklą.

„Kadangi šioje sankryžoje buvo pradėtas įrenginėti transporto žiedas, buvo pastatyti laikinieji kelio ženklai, informuojantys apie vykdomus darbus. Tokie ženklai labai lengvai sukinėjasi, todėl bet kas gali jį pasukti. Vieta yra tarp dviejų mokyklų, todėl galima įtarti, jog tai gali būti ir išdykusių mokinių rankų darbas“, – sakė G. Karkalienė.

Seniūno pavaduotoja žadėjo nusiųsti darbininką, kad jis atsuktų kelio ženklą kaip priklauso, tačiau labai abejojo, ar kažkas dar šį vakarą jo vėl nenusuks.

Saulius JUŠKEVIČIUS

Total
0
Dalinasi
Related Posts