Vandalai nusiaubė Daugėlių gatvę

Nandalai „pasidarbavo“ Kuršėnų mieste. Po jų naktinių „pramogų“ buvo nusiaubta Daugėlių gatvė.

„Darbavosi“ vandalai

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, gerokai po vidurnakčio, Daugėlių gatvės gyventojus pažadino iš gatvės sklindantis triukšmas. Gyventojai pasakojo, kad buvo girdimas garsas, tarsi kažkas daužytų plytas. Kai kurie gyventojai pasakojo girdėję jaunų žmonių keliamą triukšmą, keiksmažodžius.

Ryte buvo matyti naktinio triukšmo pėdsakai.

Ant Daugėlių gatvės važiuojamosios dalies mėtėsi sudaužytos betoninės šiukšliadėžės. Dalis jų buvo sudaužyta ir ant pėsčiųjų tako.

Suniokota ties Skirolaukio gatve stovėjusi skelbimų lenta. Vandalai nulaužė metalinius strypus, pritvirtintus prie įbetonuoto pagrindo.

Buvo suniokota ir beveik priešais „Lukoil“ degalinę įrengta miesto autobusų stotelė. Vandalai galimai su betonine šiukšlių dėže išdaužė iš specialios medžiagos pagamintas sieneles, saugančias autobusų laukiančius keleivius nuo vėjo ir lietaus.

Kaltininkai

Pasak Kuršėnų miesto seniūno pavaduotojos Giedrės Karkalienės, toks vandalų siautėjimas pribloškė ir apie įvykį informavusius gyventojus, ir seniūnijos darbuotojus.

„Tokio įvykio Kuršėnuose seniai nebuvo. Nors stotelės yra aplaužomos, tačiau taip suniokotos dar tikrai nebuvo. Vandalai nepasibodėjo netgi betonines šiukšliadėžes sudaužyti į smulkius gabaliukus. Kokios jėgos reikėjo, kad išverstum skelbimų lentą?“ – klausė ir piktinosi pavaduotoja.

Jos žodžiais, seniūnijos bei UAB „Kuršėnų komunalinio ūkio“ darbuotojai ryte, vos tik sužinoję apie vandalų siautėjimą, ėmėsi tvarkyti nusiaubtą gatvę.

Redakcijos žiniomis, apie pusę pirmos darbininkai jau tvarkė autobusų stotelę.

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariate redakciją informavo, jog vandalai siautėjo apie antrą valandą nakties. Jau yra nustatyti galimi įtariamieji, kurie, pirminiais duomenimis, yra nepilnamečiai, tačiau jie kol kas dar neapklausti.

Redakcijos žiniomis, miestas stebimas vaizdo kameromis. Viena jų yra įrengta netoli autobusų stoties ir iš jos gerai matoma suniokota stotelė. Vaizdo kameros įrengtos ir degalinėje. Šiuo metu peržiūrimi vaizdo įrašai.

Seniūno pavaduotoja G. Karkalienė sakė, kad seniūnijai padaryta materialinė žala dar tikslinama ir paaiškės, kai bus likviduotos vandalizmo pasekmės.

Saulius JUŠKEVIČIUS
Giedrės KARKALIENĖS nuotr.

 

 

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts