Valstybės diena paminėta Gilaičiuose       

Liepos 4-osios pavakarę Gilaičių kaimo bendruomenė buvo pakviesta į rajono Kultūros centro Gilaičių filialo renginių salę paminėti Valstybės dieną.

Kužių gimnazijos istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja metodininkė Violeta Laurutienė kartu su Gilaičių bibliotekininke Rita Bielskiene paruošė dokumentinę-istorinę šimtmečio pamoką apie Kužių seniūnijos gyventojų kovą už Lietuvos Nepriklausomybę. Renginio metu buvusių Kužių seniūnijos gyventojų:  Valentinos Kaupytės-Žvilaitienės, Antano ir Petro Petrauskų, Zosės Kardašienės ir kitų prisiminimus vaizdingai perteikė pamokos sumanytojos bei joms talkinusios gilaitiškė Jūratė Grakauskienė ir bibliotekos savanorė – studentė iš Kužių Monika Vaitkutė. Istorinėje pamokoje  buvo naudojama medžiaga, kurią surinko Kužių gimnazijos jaunieji kraštotyrininkai.

Susirinkusius pasveikino Kužių seniūnijos seniūnė Jolanda Rudavičienė ir bendruomenės pirmininkė Irena Šverienė. Renginio pabaigoje savo keptais ir  tautiniu motyvu papuoštais keksiukais visus  vaišino mokytoja V. Laurutienė.

Rita BIELSKIENĖ

Total
0
Dalinasi
Related Posts