Vaikų pirmenybėse iškovoti du medaliai  

Šiaulių manieže vykusiose Šiaulių miesto lengvosios atletikos atvirose vaikų (gimusių 2004 metais ir jaunesnių) pirmenybėse sėkmė lydėjo ir mūsų rajono atstovą.

Tarp į varžybas susirinkusio gausaus dalyvių būrio iš šiaurės ir centro Lietuvos šiose varžybose startavo ir vienas Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ bei Kuršėnų sporto mokyklos atstovas Klaudijus Kačkis.

  1. Kačkis startavo sprinto rungtyse.

60 metrų parengiamajame bėgime tarp berniukų jis sugaišo 8.37 sekundės ir pateko į finalą. Finale šis nuotolis buvo įveiktas per 8.40 sekundės. Pasiektas rezultatas garantavo trečiąją vietą.

200 metrų distanciją Klaudijus nubėgo per 27.35 sekundės ir tapo šios rungties nugalėtoju, pagerindamas Šiaulių rajono lengvosios atletikos vaikų rekordą.

Per savaitę tai jau antra šio jaunojo sportininko pergalė bėgimo takelyje. Jurbarko Dainų slėnyje vykusiose Lietuvos kroso taurės IV-ojo etapo varžybose berniukų, gimusių 2004 metais ir jaunesnių, amžiaus grupėje 1000 metrų distanciją jis įveikė per 3.49 minutės ir pirmas kirto finišo liniją.

Visi nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.
Arno LUKOŠAIČIO nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts