Vaikų klubo „Smalsučiai“ susitikimas                    

Įsibėgėjus vaikų vasaros atostogoms, aktyviausi vaikų klubo „Smalsučiai“ nariai susirinko  į Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyrių. 

Liepos 6-oji – Valstybės šventė, kurią mini visa Lietuva ir po pasaulį išsibarstę lietuviai. 1253 metų liepos 6-ąją dieną buvo karūnuotas pirmasis ir vienintelis Lietuvos karalius Mindaugas. Pasigaminę Lietuvos trispalvę, ant jos vaikai surašė įvairiausius žodžius, kurie jiems asocijuojasi su šia gražia proga. Renginio dalyviai paminėjo žodžius: karūna, kunigaikštis, didvyris, valdovas, šventė, Mindaugas, Lietuva.

Jau ne vienerius metus iš eilės liepos 6-ąją viso pasaulio lietuviai kartu gieda valstybės himną. Vaikams buvo sugalvota užduotis: iš sumaišytų žodžių sudėlioti Lietuvos valstybės himną. Gana greit sudėliojus, visi draugiškai jį ir sugiedojo.

Ir paskutinė, smagiausia užduotis, internetiniame puslapyje, pasirinkus bibliotekininkės paskirtas užduotis, vaikai domėjosi Lietuvos kunigaikščiais, aiškinosi, ką žino apie valstybines šventes.

Praleidę kelias turiningas valandas bibliotekoje, klubo „Smalsučiai“ nariai atsisveikino iki kito karto, kad naujo susitikimo metu vėl pagilintų savo žinių bagažą, gerai praleistų laiką ir, tuo pačiu, išsirinktų įdomią knygą vasaros skaitymo iššūkiui.

Vilma GRUDŽINSKIENĖ
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė
Autorės nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts