Vaiko teisių gynėja: ,,Mokytojai yra lyg antrieji tėvai, kurie vaikus per gyvenimą veda su meile“

Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyrius (VTAS) su Tarptautine mokytojų diena pasveikino Šiaulių Sporto gimnazijos, kuri išskirtinė mieste, nes čia mokosi vaikai iš visos Lietuvos, pedagogų kolektyvą.
Nuoširdžius sveikinimus nuo viso Šiaulių apskrities VTAS Šiaulių Sporto gimnazijai perdavusi Šiaulių apskrities VTAS teisininkė Laura Škielaitė – Tiškevičienė sakė, kad mokytojo profesija – viena nuostabiausių, bet reikalaujanti ir didelio pasiaukojimo.
,,Jūs, mokytojai, auklėtojai, socialiniai pedagogai, treneriai, esate vaikams lyg antrieji tėvai. Jūs kiekvieną vaiką matote kaip asmenybę, kaip pavasarinį gėlės pumpurą, iš kurio auginate gražiausias gyvenimo gėlės – mūsų vaikus“, – pažymėjo Laura Škielaitė – Tiškevičienė.
,,Didžiuojuosi ir dėkoju likimui, kad pasirinkau pedagogo profesiją. Mūsų mokykloje gera dirbti, branginame savo darbą, padedame vieni kitiems, matome kiekvieną vaiką ir puoselėjame gerus visų tarpusavio santykius, todėl mokykloje dirbti norinčių pedagogų netrūksta ir visi jie yra Mokytojai iš didžiosios raidės“, – sako Šiaulių Sporto gimnazijos direktorė Irma Abromaitienė.
Šiaulių apskrities VTAS pristatyta gimnazijos kasdienybė – čia mokosi vaikai iš visos Lietuvos. Šiuo metu Šiaulių Sporto gimnazijoje mokosi 200 gimnazistų, čia vyksta net 14-kos sporto šakų treniruotės. Mokytojams tenka būti ir mamomis, ir tėčiais, ir seneliais, nes didžioji dauguma gimnazistų gyvena čia pat esančiame mokyklos bendrabutyje ir visą savaitę jų šeima – tai mokyklos bendruomenė.
,,Man pedagogo profesija taip pat artima. Taigi, malonu žinoti, kad kiekvienas vaikas bet kurioje mokykloje yra saugus, gauna žinių ir vysto savo talentus. Už tai dėkoju savo mokytojams, savo vaikų mokytojams ir visiems, kurie dirba pedagoginį darbą“, – sako Šiaulių apskrities VTAS teisininkė Laura Škielaitė – Tiškevičienė.
Sporto gimnazijos direktorė pasidžiaugė, kad pedagogų kolektyvas darnus, todėl padėti vaikams visada yra pasiruošusių.
,,Ačiū, kad vaiko teisių apsaugos specialistai visada dirba kartu. O maloniausia susitikti, aišku, per šventes, taigi sveikinimai ir padėkos už gerą darbą iš Šiaulių apskrities VTAS mums labai svarbūs“, – sako Šiaulių Sporto gimnazijos direktorė Irma Abromaitienė.
Tarptautinė mokytojų diena minima spalio penktąją. Šią dieną mini apie 100 pasaulio šalių.

Silva Šimkevičienė,
Viešųjų ryšių ir komunikacijos skyrius Šiaulių apskrityje

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Rudens arbatos

,,Spanguolių arbata‘‘ Reikės:  250 ml vandens, šaukštelis žaliosios arbatos, šaukštas spanguolių ( tinka ir trintos su cukrumi), pagal…