„Vaiko svajonė“   

Veikla „Vaikų svajonės“ 2018-aisais metais pradėta nuo spalio mėnesio. Tai savanoriška veikla, kuria siekiama išpildyti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajones.

Ji vykdoma nuo 2010 metų ir pagrįsta savanoriškumo principu: visi organizuojantys žmonės, artneriai ir šiais vaikais besirūpinantys savivaldybių socialinių paslaugų centrai, veikloje dalyvauja savanoriškai bei neatlygintinai, jos įgyvendinimui aukodami savo asmeninį laiką ir kitus išteklius.

Darbas nelengvas, reikalaujantis ne tik laiko sąnaudų, bet ir kantrybės. Rengiamo projekto metu, buvo pildomos vaikų anketos su jų nurodytomis svajonėmis. Vaikai buvo drąsinami tikėti savo svajonėmis, o kartais mokomi suprasti, kad ne visada visos svajonės pildosi. Buvo tarpininkauta su svajonių pildytojais ir rėmėjais. Komandos merginos dirbo su meile ir pasišventimu. Šiemet buvo įgyvendintos 283 vaiko svajonės.

Visų socialinių darbuotoju vardu dėkojame projekto rengėjams, rėmėjams, svajonių pildytojams už vaikams suteiktą svajonę.

Birutė ORENTIENĖ

Socialinių paslaugų centro vyr. socialinė darbuotoja

Total
0
Dalinasi
Related Posts