Vagyste iš kaimo parduotuvės įtariami asmenys pareigūnų rankose atsidūrė per pusvalandį po nusikaltimo (video)

Telšių rajono policijos komisariato pareigūnai, sausio 21-osios naktį sulaukę pranešimo apie Telšių rajone, Lieplaukės kaime, esančioje parduotuvėje suveikusią apsaugos signalizaciją, atvykę į įvykio vietą pamatė išdaužtą parduotuvės durų stiklą.

Vienas ekipažas liko laukti parduotuvės darbuotojų, kad išsiaiškintų, ar tai tik turto sugadinimas, ar ir vagystė, o kitas pareigūnų ekipažas išvyko ieškoti įtariamųjų. Policininkų dėmesį patraukė už kelių kilometrų nuo įvykio vietos sniege įspaustos šviežios pėdos, vedančios į šalia Brizgų kaimo esantį miškelį.

Sekant tomis pėdomis, Reagavimo skyriaus pareigūnų prožektoriaus šviesoje pasimatė vienas vaikinas, o už keleto metrų – kitas . Tai buvo 18-metis Brizgų kaimo gyventojas ir metais vyresnis jo pusbrolis iš Šiaulių. Abu buvo neblaivūs. Vaikinai nesėkmingai bandė gintis, kad su vagyste iš parduotuvės nėra susiję, tačiau netrukus pakeitė nuomonę.

Paaiškėjus, kad sulaikytieji girtavo su dar dviem asmenimis – tame pačiame Brizgų kaime gyvenančiu 55 metų ir netoli apvogtosios parduotuvės gyvenančiu 31-nerių metų vyrais. Pirmąjį pareigūnai rado miegantį savo namuose, o antrasis į savo namus parėjęs nebuvo.

Tačiau netikėtai įtariamųjų ieškojęs ekipažas per radijo stotelę išgirdo, kad jų ieškomas asmuo pats atėjo į nusikaltimo vietą. Tiksliau, ėjo pro nusikaltimo vietą į savo namus, kurie yra visai netoli apvogtos parduotuvės, ir atsidūrė įvykio vietoje dirbusių pareigūnų rankose. Vyras buvo snieguotas, visas drebėjo nuo šalčio ir buvo sumuštas.

Įtariama, kad su juo taip pasielgė jo bendrininkai, kuriuos pareigūnai sulaikė miške. Šis vyras policijos pareigūnams gerai pažįstamas dėl savo nusikalstamos praeities – teistas ir už vagystę, ir ne vieną fizinio skausmo sukėlimą bei vairavimą išgėrus.

Policijos pareigūnai iškvietė greitąją medicinos pagalbą ir vyras buvo išvežtas apžiūrėti į ligoninę. Kiti trys sulaikytieji nuvežti į areštinę. Pareigūnai surado ir iš parduotuvės pavogtus daiktus – dvi pakuotes alaus ir cigaretes, kurie buvo paslėpti Lieplaukės kaime esančiuose krūmuose.

Dėl vagystės iš parduotuvės pradėtas ikiteisminis tyrimas, kurį kuruoja Telšių apylinkės prokuratūros prokurorė. Įtarimai dėl jos pareikšti visiems keturiems sulaikytiesiems.

Vedėjas Artūras Šliavas

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos poskyris

Total
0
Dalinasi
Related Posts