Už nuoširdų ir ilgametį darbą padėkota Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkei Elenai Kačinskienei

Kovo 2 d.  Šiaulių rajono Kužių seniūnijoje Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras ir Kužių seniūnijos seniūnė Jolanda Rudavičienė padėkojo ilgametei Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkei Elenai Kačinskienei, paliekančiai šias pareigas.

„20 gražių Jūsų gyvenimo metų paskirta Šiaulių rajono neįgaliųjų bendruomenei – telkiant ir buriant rajono neįgaliuosius, organizuojant įvairiapusę ir labai reikalingą paramą ir pagalbą. Jūsų nuveikti darbai daugeliui rajono neįgaliųjų buvo ramstis bėdoje, ligoje, paguoda rūpesčių pilname gyvenime. Nesavanaudiškai praleistas laikas ir nuoširdūs, bendruomeniški darbai žmogaus gyvenimą daro prasmingu. Nuoširdžiai dėkoju už Jūsų darbą ir laiką, kuriuos skyrėte Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijai. Linkiu sveikatos ir sėkmės kasdienybėje, džiaugsmo ir prasmės – šventėse“, – sakė Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras.

Kužių seniūnijos seniūnė Jolanda Rudavičienė akcentavo, kad Elena Kačinskienė Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijai paskyrė 20 savo gyvenimo metų: 8-eris iš jų Elena vadovavo Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos Kužių padaliniui, o 12 metų vadovavo visai Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijai.
Elena Kačinskienė pasižymėjo, kaip aktyvi ir sumani vadovė, sutelkusi draugijos kolektyvą dirbti bendram rajono neįgaliųjų labui. Jos vadovavimo metu draugija rengė nemažai projektų ir gavo jiems finansavimą. Prieš keletą metų Šiaulių rajono savivaldybė, atsižvelgdama į sutelktą kolektyvą, rajono neįgaliųjų poreikius, skyrė draugijai mikroautobusą. Elena Kačinskienė deramai atstovavo Šiaulių rajono neįgaliuosius ir nacionaliniu mastu.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija ir nuotraukos

Total
0
Dalinasi
Related Posts