Susitikime su apskrities futbolo federacija apie futbolo situaciją rajone

Rajono meras Antanas Bezaras ir vicemeras Česlovas Greičius susitiko su Šiaulių apskrities futbolo federacijos (ŠAFF) prezidentu, valdybos pirmininku Gintautu Mirausku ir valdybos nariais Vyčiu Audiniu bei Deiviu Kančelskiu. Su ŠAFF atstovais pasidalyta mintimis apie futbolo situaciją Šiaulių rajone, taip pat apie futbolo šakos plėtrą.

ŠAFF organizuoja apskrities lygos futbolo varžybas, rūpinasi masiniu futbolo populiarinimu. ŠAFF atstovai merui įteikė futbolo kamuolį, kaip ženklą, kad Šiaulių rajone futbolas turi gilias tradicijas.

ŠAFF atstovai pokalbyje su rajono meru A. Bezaru ir mero pavaduotoju Č. Greičiumi džiaugėsi atsikūrusiu Šiaulių rajone futbolo klubu „Venta“. Svarbiausia aktualija yra tai, kad rajono FK „Venta“ 2020 metais minės 100 metų jubiliejų. Su rajono meru A. Bezaru diskutuota apie galimybę rajone paminėti įspūdingą FK „Venta“ jubiliejų.

Taip pat ŠAFF atstovai su rajono vadovu kalbėjosi apie futbolo sporto infrastruktūrą. Pasidžiaugta, kad Daugėliuose renovuotas pastatas prie stadiono, kur vyksta svarbiausios rajono futbolo varžybos.

Pagal rajono savivaldybės inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts