Trečiojo amžiaus universiteto studentai aplankė Seimą 

Šiaulių rajono Švietimo pagalbos tarnybos Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentai kartu su metodininkėmis Dovile Navickaite ir Edita Giržadiene bei Seimo narės Rimos Baškienės padėjėja-sekretore Ada Grakauskiene aplankė Seimą bei Valstybės pažinimo centrą.

Seime TAU studentai aplankė Kovo 11-osios Akto salę, turėjo galimybę stebėti vykstantį Seimo posėdį, asmeniškai pabendrauti su Seimo nariais.

Konstitucijos salėje susirinkusius studentus, atvykusius į Seimą, pasveikino Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis ir Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė. Išvykos dalyviai susitiko su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūnu Ramūnu Karbauskiu, kuris pasidžiaugė rajono TAU studentų motyvacija mokytis, tobulėti, domėtis savo valstybe. Susitikimo metu studentai buvo supažindinti su Seimo narių atliktais darbais, visi drauge prie arbatos puodelio pasidžiaugė rezultatais, padiskutavo apie vyraujančias problemas bei kaip jas būtų galima spręsti.

Į sostinę studentai vyko su savo rankų darbo dovanomis – jas padovanojo ir pasveikino savo kraštiečius: Seimo Pirmininko pirmąją pavaduotoją Rimą Baškienę – su artėjančiomis šventėmis, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūną Ramūną Karbauskį – su artėjančia gimimo diena bei palinkėjo visam Seimui sėkmingų  ir prasmingų darbų.

Išvykos metu studentai aplankė Valstybės pažinimo centrą.

Moderniausiame Lietuvos muziejuje – Valstybės pažinimo centre, studentai turėjo galimybę nemokamai per keletą valandų interaktyviai susipažinti su valstybės sandara, svarbiausių valdžios institucijų veikla bei piliečių teisėmis.

Diena prabėgo labai prasmingai ir turiningai – buvo ne tik aplankytas Seimas bei Valstybės pažinimo centras, bet ir pasigrožėta Kalėdoms pasipuošusiu Vilniumi, žaliaskare egle.

Trečiojo amžiaus studentai – žingeidūs, smalsūs, siekiantys naujų žinių, nuolat tobulėjantys. Ši išvyka – dar vienas žingsnis mokymosi visą gyvenimą link – džiaugiamės už studentams suteiktą galimybę tobulėti ir mokytis.

Edita Giržadienė

Dovile Navickaitė

Švietimo pagalbos tarnybos metodininkės

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts