Trečia „Vilties bėgime“

Klaipėdos miesto gatvėmis vyko dvyliktasis „Vilties bėgimas-maratonas 2019“, skirtas šv. Pranciškaus onkologinio centro veiklai paremti. Nuotoliai buvo septyni: 42,195 km, 21,098 km, 10 km, 5 km, 3 km, 750 m ir 400 m.

Šiame bėgime startavo ir du Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ bėgikai Viktorija Varnagirytė ir Rolandas Jakštas. Abu jie startavo 10 km distancijoje.

Viktorija Varnagirytė trasą įveikė per 40,32 minutės ir užėmė absoliučiai trečią vietą tarp moterų. Rolandas Jakštas tarp vyrų finišavo šeštas (rezultatas 41,21 minutės).

Moterų ir vyrų pirmi trys greičiausi bėgikai buvo apdovanoti piniginiais prizais.

Visi įveikę nuotolius gavo „Vilties bėgimo“ medalius.