Tragiška avarija nusinešė senjorės gyvybę     

Penktadienį, apie pusę septynių vakaro, krašto kelyje Šiauliai-Gruzdžiai-Naujoji Akmenė, kaktomuša susidūrus automobiliams, žuvo vieno iš automobilių keleivė. Tai pirma tokia skaudi nelaimė šiais metais rajono keliuose.

Nelaimė įvyko septintajame kelio kilometre, ties Jurgeliškių kaimu, esant rūkui.

46 metų moteris, vairuodama automobilį „Opel Astra“ ir važiuodama nuo Šiaulių Gruzdžių link, sumanė aplenkti ta pačia kryptimi važiavusį automobilį „BMW 320“, vairuojamą 54 metų vairuotojos. Vairuotoja nespėjo grįžti į savo eismo juostą, nes „Opel Astra“ kaktomuša susidūrė su nuo Gruzdžių pusės Šiaulių link važiavusiu automobiliu „Honda Accord“.  29 metų šio automobilio vairuotojas nebespėjo išvengti susidūrimo.

Po susidūrimo su „Honda Accord“, automobilis „Opel Astra“ kliudė lenkiamą „BMW“, kuris nuo smūgio nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į kelio ženklą.

Įvykio metu labiausiai nukentėjo 88-erių metų „Honda Accord“ keleivė, sėdėjusi automobilio priekinėje sėdynėje. Moteris buvo nuvežta į Respublikinę Šiaulių ligoninę. Tačiau padėti senjorei medikai buvo bejėgiai. Penkios minutės po pusės dešimtos vakaro jos gyvybė užgeso Chirurginės reanimacijos skyriuje.

Pirminiais duomenimis, visų automobilių vairuotojai buvo blaivūs, o nelaimė galėjo įvykti dėl to, kad „Opel Astra“ vairuotoja neįvertino vairavimo sąlygų, esant rūkui.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts