Vogtu mikroautobusu važiavę ir pareigūnų automobilį taranavę įtariamieji  žygį baigė areštinėje

Vasario 3 d. Joniškio rajone, Bučiūnų kaime, vykusios trijulės išgertuvės baigėsi vieno sugėrovo „nulūžimu“, o kitų dviejų  apsigyvenimu areštinėje.

Prabudęs  34 metų vyras pastebėjo, kad nebėra ne tik dviejų sugėrovų, bet ir kieme stovėjusio jo automobilio NISSAN PRIMAXSTAR. Apie vagystę pranešęs policijai, nukentėjusysis nurodė, kad transporto priemonę galėjo pasisavinti Pakruojo rajone, Linkuvoje, gyvenantys jo sugėrovai.

Į paiešką įtraukti Pakruojo rajono policijos komisariato pareigūnai pavogtąjį automobilį pastebėjo stovintį Linkuvoje, Sodo gatvėje. Kai patrulių tarnybinis automobilis pradėjo prie jo artėti,  NISSAN PRIMAXSTAR taip pat pradėjo važiuoti priešpriešiais. Įsijungę garso ir šviesos signalus, pareigūnai jau rengėsi  stabdyti artėjančią transporto priemonę, tačiau suprato, kad jos vairuotojas net nesirengia stoti, nes padidino greitį ir prasilenkdamas kliudė bei apgadino policijos automobilio sparną ir galinio vaizdo veidrodėlį. Patrulių persekiojami bėgliai, pavažiavę apie kilometrą, iššoko iš automobilio ir spruko į skirtingas puses. Juos nusiviję  du patruliai, įtariamuosius sulaikė Klevų gatvės gyvenamųjų namų daržuose. Sulaikomi vyrai pareigūnus  traumavo: vienam  jų buvo sumušta ranka, kitam – patempti kojos raiščiai.

Abu sulaikytieji su teisėtvarka nesutaria jau daugelį metų, abu daug kartų teisti už įvairiausius nusikaltimus. 42 metų linkuviškiui, kuris buvo pastebėtas iššokęs iš pavogtosios transporto priemonės vairuotojo vietos, nustatytas 1,63 prom. girtumas, 19 -mečiui keleiviui – 2,38 prom. girtumas. Abu jie uždaryti į areštinę. Dėl galimos automobilio vagystės ir transporto priemonės vairavimo išgėrus pradėti  ikiteisminiai tyrimai.

Filmuotą medžiagą rasite čia:https://youtu.be/tzeBjEzhb-w

 

                      Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts