Tradicinė vasaros šventė Drąsučiuose

„Norėčiau padovanoti Jums lietų.. Tokį vėsų.. Bet dieviškai gaivų.. Bet, deja aš tik žmogus.. ir tegaliu padovanoti lašą.. Imkit jis Jūsų. Norėčiau padovanoti Jums visas pasaulio pievas.. Kuriose kasdien matytumėte galybes gėlių.. Bet aš tik žmogus.. Atleiskit… Taigi įteiksiu jums mažą gėlytę. Žmogus yra didis savimi, o tai svarbiausia.. Vieni liūdi lyjant, kiti džiaugiasi.. Vieniems dovanoja gėles, kiti visą gyvenimą žydi. O dabar nusišypsokit juk pasaulis toks nuostabus. Linkiu gražios, saulėtos ir įsimintinos šventės akimirkų“, – visus susirinkusius pasveikino ŠRSKC Drąsučių filialo darbuotojos.

Šventėje nuostabius eilėraščius padeklamavo mažieji Drąsučių kaimo gyventojai, smagius kūrinius dovanojo ŠRSKC Gilaičių filialo Sauginių kaimo kapela (vad. R. Krikštanavičienė ir K. Lučinskaitė), nuostabiomis dainomis sušildė ŠRSKC Gilaičių filialo solistė Kristina Lučinskaitė, vasaros šventėje gerą nuotaiką ir nuostabias dainas dovanojo ŠRSKC Gruzdžių filialo muzikos grupė „Brandus“, geros ir vasariškos nuotaikos pliūpsnį įteikė pop atlikėja Laisva.

Šventės metu buvo galima pažaisti stalo tenisą, pasidžiaugti Sigitos Jurkienės nertų servetėlių kompozicijomis medžiuose, pašėlti batutuose.

Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems prie tradicinės vasaros šventės organizavimo Drąsučiuose.

ŠRSKC Drąsučių filialo informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts