Tradicinė gerumo akcija „Gerumu sušildyk“   

Visi tikime stebuklais… Vieni žmonės mano, kad stebuklas yra pats gyvenimas ir viskas, kas jame vyksta. Kiti stebuklais vadina tik neįtikėtinus ir nepaaiškinamus įvykius.

Tikėjimas stebuklais žmonėms leidžia palengvinti kasdienybę, manyti, kad net ir neįmanomose situacijose gali nutikti kažkas gero, padėsiančio įveikti sunkumus, ligas ir rūpesčius.

Gruodžio 11 dienos popietę moterų klubo narės stebuklingas akimirkas padovanojo Jadvygai Kazlauskienei. Moterys lanko ją jau ne pirmą kartą: sveikindamos motinos dienos proga, atveždamos kalėdinių lauktuvių.

Močiutė su nekantrumu mūsų laukė ir tik pamačiusi tarė: „Mano angelėliai atvažiavo manęs aplankyti“. Šiais metais moteris jau atšventė 93 metų gimtadienį. Vis juokaudama kalbėjo, kad anūkai liepė sulaukti 95-ojo jubiliejaus.

Laikas bėgo nepastebimai, moteris pasakojo: „Mamos netekau būdama 15 metų, sunkiai dirbau… 19 metų ištekėjau, su vyru susilaukėme trijų vaikų, bet gyvenimas jau taip susiklostė, kad nebeturiu nei vieno. Dievulis visus pasišaukė anksčiau už mane, net ir mano vyrą. Išgyvenau daug: karą, badą ir nežinojimą koks bus mano gyvenimas. Šiandien gyvenu labai gerai, pati gaminu sau valgį, nuvažiuoju Į Kuršėnus, pas gydytoją, net kapus sutvarkau, tik jau vandens ir malkų man prineša. Labiausiai patinka sriubos, išsiverdu pagal savo norą. Džiaugiuosi, kad turiu anūkus ir proanūkius“.

Važiuodamos namo buvome be galo laimingos, nes ir mes gavome po mažą stebuklą. Atrodo tiek nedaug reikia, bet praleistas laikas įsimins ilgam, jau susitarėme dėl kito susitikimo, kurio su nekantrumu lauksim ir mes, ir mūsų močiutė.

KC Drąsučių filialo moterų klubo

„Gyvenimo prieskoniai“ inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Įteikti brandos atestatai

Kuršėnų Lauryno Ivinskio aikštėje įteikti brandos atestatai 99-iems abiturientams, šiemet baigusiems Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnaziją. Centrinė miesto aikštė…