Devintajame ture netrūko ir intrigų, ir nuoskaudų

Praėjusią savaitę sužaisti rajono vyrų mėgėjų krepšinio lygos 2019-2020 metų 12-ojo sezono devintojo turo susitikimai. Šio turo susitikimuose netrūko ir netikėtumų, ir įspūdingų rezultatų.

Sunki pergalė

Daugėlių „Flamingo“ ir Ginkūnų „Ginkūnų“ susitikimas buvo vertas ir lygos finalo susitikimo. Tik atsitiktinumas, o tiksliau – „Flamingo“ išsiblaškymas ar nuovargis – išgelbėjo „Ginkūnų“ komandą nuo pralaimėjimo.

Pirmus du ketvirčius aikštelėje vyko atkakli kova. Į priekį išsiverždavo tai viena, tai kita komanda, tačiau abu ketvirčius pergalę šventė Daugėlių krepšininkai – 19:17 ir 18:16. Į ilgąją pertrauką komandos išėjo esant rezultatui 37:33 „Flamingo“ naudai. Po pertraukos „Ginkūnų“ krepšininkai ėmė spausti varžovus po visą aikštę ir tai davė rezultatų. „Flamingas“ ėmė klysti. Ir trečiasis ketvirtis baigėsi 17:13 „Ginkūnų“ naudai, o komandos trumpo poilsio išėjo švieslentėje šviečiant rezultatui 50:50. Ketvirtajame ketvirtyje iniciatyva priklausė „Ginkūnams“, kurie jį laimėjo 26:22, o rungtynes – 76:72.

„Ginkūnų“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Ramūnas Neimantas (24 taškai) ir Giedrius Vaišys (21 taškas).

Daugėlių „Flaminge“ Ramūnas Norutis įmetė 21 tašką, o Marius Eidintas – 14.

„Gruzdžiai-Tomers“ patyrė pralaimėjimą

Aštuntajame ture Gruzdžių „Gruzdžiai-Tomers“ įveikę lygos lyderę Kuršėnų „Senukų“ komandą, šį turą turėjo pripažinti Kuršėnų SK „Feniksas“ pranašumą. Kuršėniškiai šventė pergalę rezultatu 84:65.

Rungtynės Gruzdžių krepšininkams „nesusiklostė“ nuo pat pirmųjų minučių. Pirmąjį ketvirtį kuršėniškiai laimėjo 23:12, antrąjį – 24:16. Trečiasis ketvirtis „Gruzdžių-Tomers“ komandai  priminė košmarą – kuršėniškiams pralaimėta 9:24. Ketvirtąjį ketvirtį Gruzdžių komanda pabandė gelbėti situaciją, tačiau laiko buvo per mažai. Ir nors paskutiniąją rungtynių atkarpą jie šventė pergalę 28:13, tačiau to nepakako laimėti rungtynėms.

Kuršėnų SK „Feniksas“ komandoje Edvinas Daunys įmetė 23 taškus, o Karolis Mažonas prie pergalės pridėjo 21 tašką.

Gruzdžių „Gruzdžiai-Tomers“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Alikas Volobujevas (25 taškai) ir Egidijus Krasauskas (18 taškų).

Įspūdinga pergalė

Kuršėnų SK „Senukai“ ir Kuršėnų „Fortūnos“ rungtynių nugalėtojas buvo visiem sžinoma sdar net joms neprasidėjus. Tačiau žiūrovus labiausiai domino, ar „Senukams“ pavyks laimėti, įmetus dvigubai daugiau taškų, nei priešininkai. Ir tai padaryti pavyko. „Senukai“ sutriuškino „Fortūną“ 129:63.

Pirmąjį ketvirtį „Senukai“ šventė pergalę 36:15, o antrąjį – 27:11. Po didžiosios pertraukos situacija aikštėje nepasikeitė. Atrodė, kad aikštėje „Fortūnos“ krepšininkai yra tik tam, kad jiems ten privaloma būti. Trečiąjį ketvirtį „Senukai“ nugalėjo priešininkus 36:14, o ketvirtąjį – 30:23.

Kuršėnų SK „Senukai“ komandoje Egidijus Ralys įmetė 32, o Martynas Keras – 25 taškus.

Turnyrinė statistika

Po devintojo turo rungtynių Kuršėnų SK „Senukai“, surinkę 15 taškų, vėl tapo vienvaldžiais lyderiais. Antrąją-ketvirtąją vietas dalijasi Ginkūnų „Ginkūnai“, Gruzdžių „Gruzdžiai-Tomers“ ir Kuršėnų SK „Feniksas“, turintys po 14 taškų. 13 taškų surinkusi Daugėlių „Flamingo“ komanda – penkta, o Kuršėnų „Fortūna“, surinkusi 8 taškus, užima šeštąją vietą.

Rezultatyviausių žaidėjų trejetukas be pakitimų. Pirmoje vietoje ir toliau išlieka Kuršėnų SK „Feniksas“ žaidėjas Vilius Kaubrė, surinkęs 196 taškus, per rungtynes įmetantis vidutiniškai po 21,8 taško. Antroje vietoje „Gruzdžiai-Tomers“ žaidėjas Egidijus Krasauskas, įmetęs 189 taškus, o per rungtynes įmetantis vidutiniškai po 21 tašką. Trečioje vietoje išlieka 169 taškus įmetęs „Ginkūnų“ komandos žaidėjas Ramūnas Neimantas, kurio naudingumo koeficientas – 21,1 taško per rungtynes.

Saulius RIMGAILA

Romualdo JUODŽIO nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts