Teminis Šiaulių rajono žemėlapis kviečia aplankyti zoologijos sodą, žirgynus, keliauti baidarėmis, išbandyti ekstremalųjį sportą

Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras, tęsdamas žemėlapių „Šiaulių rajonas gali nustebinti!“ ciklą, pristato PRAMOGAS ir kviečia aplankyti Dargaičių zoologijos sodą, kuris yra vienas didžiausių Šiaurės Lietuvoje ir Pabaltijyje. Šiuo metu ūkyje gyvena net 50 skirtingų gyvūnų rūšių, įrengtos poilsio erdvės. Veislinių paukščių ir naminių gyvūnų zoologijos sodas „Raiba plunksna“ atvykusius supažindina su naminiais paukščiais ir  gyvūnais. O Algirdo Laucevičiaus elnyne auginami įvairaus amžiaus elnių patinai ir patelės sutraukia laukinės gamtos gerbėjus.
Žirgų mylėtojams siūlome net du modernius žirgynus. Jei dar neteko pajodinėti, visada galite tai padaryti, atvykę į Šiaulių rajoną. Šiuolaikiški žirgynai yra sudarę puikias sąlygas lankytojams, klientams, mokiniams, turistams ir svečiams. Jums ir Jūsų vaikams, neabejotinai laimės suteiktų pasivažinėjimas autentiška karieta, bričkele arba dvikinkiu vežimu.

Pramoga ir mažiems, ir dideliems – ekologiškas basų kojų takas. Tai visiškai natūralus, gamtos apsuptyje įrengtas pėsčiųjų takas, kuriuo keliaujama tik basomis.

Plaukdami baidarėmis, Ventos upe, galėsite grožėtis ne tik  pušynų ir pakrančių pievų žaluma, upės povandeninio pasaulio įdomybėmis, bet ir gamtos bei kultūros paveldo objektais.

Ekstremalaus sporto gerbėjai savo jėgas gali išbandyti dažasvydžio centre, kuris yra pačiame Naisių gyvenvietės centre. Ne mažiau įdomias ir aktyvias pramogas siūlo „Praktinio šaudymo centras“. Šalia Kuršėnų miesto esantis „DRMC autodromas“ yra įsikūręs daugiau kaip 7 ha žemės sklype, kuriame mokytis, tobulinti žinias ir gebėjimus gali ne tik lengvųjų automobilių, bet ir krovininių automobilių bei autobusų vairuotojai.

Nuotraukų autoriai: Kristina Duseikaitė, Giedrė Karkalienė, Žydrūnas Budzinauskas,

Kurtuvėnų regioninio parko archyvas,

„Raiba plunksna“ archyvas,

Dargaičių zoologijos sodo archyvas.

ŠRTVIC informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts