Į Kairius sukvietė rajono seniūnijų sporto šventė

Savaitgalį Kairių bendruomenės sporto bazėje surengtos rajono seniūnijų sporto žaidynės. Ypač gausaus dalyvių būrio sulaukusioje sporto šventėje varžėsi tinklinio, krepšinio, futbolo, stalo teniso, šaškių, smiginio, virvės traukimo sporto mėgėjai.

Karantino sąlygos psichologiškai išvargino mūsų rajono žmones, kurie panoro vėl susitikti sporto aikštelėse, išbandyti savo jėgas, susitikti su draugais, turiningai ir prasmingai praleisti laisvalaikį. Oro temperatūra tą dieną buvo persiritusi per 30 laipsnių karščio…

Šventiniame parade žygiavo Gruzdžių, Kairių, Kuršėnų kaimiškosios, Kuršėnų miesto, Kužių, Meškuičių, Šakynos ir Šiaulių kaimiškosios seniūnijų komandos. Gaila, bet į šventę jau keletas metų neatvyksta didelės Ginkūnų, Bubių seniūnijos, Raudėnai…

Visus šventės dalyvius sveikino Šiaulių rajono savivaldybės Tarybos narys Algis Mačiulis, rajono Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė, Kuršėnų sporto mokyklos direktorė Ilona Vaičiulienė.

Šventėje dalyviai ne tik siekė sportinių rezultatų, bet ir turiningai pailsėjo, šauniai praleido savaitgalį. Geriausioms komandoms bus suteikta galimybė atstovauti Šiaulių rajonui Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių zoninėse varžybose Radviliškyje rugsėjo mėnesį. Geriausiems finalinės varžybos bus surengtos rugsėjo 26 dieną Palangoje.

Susumavus rezultatus kompleksinėje įskaitoje antrus metus iš eilės dominavo Kuršėnų miesto seniūnija. Jiems įteikta gražuolė taurė, o sporto šakų varžybų nugalėtojams įteikti medaliai.

Vyrų ir moterų krepšinio varžybas laimėjo Gruzdžių seniūnija. Paplūdimio tinklinio varžybose geriausi buvo Kuršėnų vyrų ir Šiaulių kaimiškosios seniūnijos moterų komandos.

Šaškių turnyrą laimėjo Kairių seniūnija, o stalo tenisą geriausiai žaidė Kuršėnų miesto seniūnija.

Smiginio rungtyje sėkmė lydėjo Kužių seniūnijos komandą, o virvės traukime stipriausia buvo Kuršėnų miesto seniūnijos komanda.

Didelį susidomėjimą kėlė futbolo varžybos. Finale susitiko Kairių ir Kuršėnų miesto seniūnijų komandos. Įtemptos rungtynės pasibaigė minimalia Kuršėnų miesto seniūnijos futbolininkų pergale – 1:0.

Tradiciškai seniūnijų sporto žaidynėse vyksta seniūnų trikovės varžybos. Vyrų grupėje šį kartą sėkmė lydėjo Kairių seniūnijos seniūną Artūrą Šulčių, o moterų grupėje geriausia buvo Kužių seniūnijos seniūnė Jolanda Rudavičienė.

„Nuoširdžiai dėkojame Kairių seniūnijai bei seniūnui Artūrui Šulčiui už pagalbą ir paramą organizuojant šias žaidynes. Neseniai atidarytas miestelio sporto kompleksas sužavėjo daugelį sporto aistruolių, aplinka buvo sutvarkyta, nušienauta žolė, pastatytas laikinas tualetas, paruoštos sporto erdvės…“, – po varžybų kalbėjo Kuršėnų sporto mokyklos metodininkas suaugusiųjų sportui Romualdas Juodis.

Zigmas RIPINSKIS

Zigmo RIPINSKIO nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Grūdinimasis nuo mažens

Užsigrūdinęs žmogus mažiau serga, tampa atsparesnis streso poveikiui, gerėja jo psichoemocinė būklė. Grūdinimosi procedūras rekomenduojama pradėti jau vaikystėje,…