Talka Meškuičių parke suburia, o rezultatai džiugina

Vasara jau spėja įsibėgėti, projektinėmis lėšomis atnaujintame Meškuičių parke vis pražysta jau prigiję nauji medeliai ir gėlės. Parkas sulaukia daugiau lankytojų – vietinių meškuitiškių ir svečių.

Meškuičių bendruomenės valdyba, pasitarusi su seniūne Jolanta Baškiene, nutarė organizuoti talką ir  pagražinti Meškuičių parko įėjimą.

Prie didelio akmens su užrašu ,,Meškuičių parkas“ po projektinių darbų liko nesutvarkyta aplinka, todėl kibta į darbus. Nuo ryto iki pietų darbavosi seniūnijos darbuotojai, bendruomenės valdybos nariai, visuomenei naudingus darbus atliekantys asmenys, prisijungė prie talkos senjorai, parke žaidę vaikai. Senjorai parke jau turi įsirengę poilsio zoną, gėlyną, visada susitvarko savo poilsio gamtoje kampelį. Neliko abejingi ir šįkart, pagelbėjo ravėdami.

Talkos metu surinktos šakos, išravėtos žolės prie parko įvažiavimo, sutvarkytos kelkraščio žemės. Besidarbuojant visiems drauge, gimė naujų idėjų ir minčių parko gražinimui. Bendras darbas žmones suburia, o rezultatai džiugina.

Pagal Meškuičių seniūnijos inf.

Meškuičių seniūnijos nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts