Šventinis koncertas „Tau, miela Mama“

Mama – mūsų visų pradžia, gyvybė, saulės šviesa. Mama yra žmogus, kuris padovanojo Tau pasaulį, o pasauliui – tave. Ji – mūsų garbė ir sąžinė, mūsų pirmoji mokytoja.

Šventės išvakarėse Kairių miestelio gyventojai rinkosi į kultūros namus, kur vyko koncertas „Tau, miela Mama“, skirtas Motinos dienai.

Pavasario gaiva kvepiančiame šventiniame koncerte skambėjo gražiausios eilės, dainos ir šokiai Mamai. Daineles, posmus ir nuoširdžią meilę bei savo rankomis pagamintas gėles mamytėms, močiutėms skyrė Kairių lopšelio-darželio „Spindulėlis“ mažieji vaikučiai (vadovė Jugina Kaminskė). Akordeonu grojo Kuršėnų meno mokyklos Kairių vietovės akordeono specialybės mokiniai (vadovė Meilutė Dautarienė). Nuotaikingus šokius šoko ir gėles savo mamytėms dovanojo vaikų šokių grupė (vadovė Irena Dunauskienė). Emma Koronczi deklamavo nuostabias eiles, skirtas Mamai. Nuoširdžiai ir šiltai skambėjo vaikų vokalinio ansamblio “Šypsenėlė“ ir vokalo studijos (vadovė Gitana Svirplienė) bei moksleivių vokalinio ansamblio (vadovas Gediminas Balčiūnas) atliekamos dainos.

Šiltomis eilėmis visą programą apipynė vedėja Gintarė Vaišvilaitė.

Kultūros namų salėje veikė Kairių lopšelio-darželio “Spindulėlis” vaikų piešinių paroda “Mano mamytė – pati mylimiausia…”.

Džiugu, kad į šventinį koncertą sugužėjo labai daug mamyčių, močiučių. Buvo malonu matyti pilnutėlę kultūros namų salę linksmų ir gerai nusiteikusių žiūrovų. Vaikų sveikinimai, linkėjimai mamoms ir močiutėms suteikė daug džiaugsmo. Tikimės, visų šventės dalyvių atmintyje dar ilgai išliks gražios, šiltos renginio akimirkos.

Danutė KAZLAUSKIENĖ

Total
0
Dalinasi
Related Posts