Šventėje padėkos žodžiai iš širdies į širdį

Tradicinis Padėkos vakaras, vykęs Kužių miestelyje, sulaukė gausaus svečių būrio. Į šventę rinkosi Kužių seniūnijos geradariai: Gilaičių, Kužių, Sauginių, Smilgių, Verbūnų, Noreikių, Lukšių bendruomenės, seniūnaičiai, kultūros, švietimo darbuotojai bei seniūnijos gyventojai. 

Padėkos vakaro iniciatorė Kužių seniūnė Jolanda Rudavičienė pasidžiaugė nuveiktais darbais, laimėtais projektais, labdaringais praėjusių metų akcentais, kurių buvo nemažai: Gilaičių bibliotekininkė Rita Bielskienė parengė ir įgyvendino Lietuvos kultūros tarybos, kultūros ministerijos bei Šiaulių rajono savivaldybės finansuotą projektą  „Gilaičių knygos teatro įkūrimas“.  Gilaičių kaimo vaikai pristatė Justino Marcinkevičiaus spektaklį „Grybų karas“ (režisieriai Gintarė ir Modestas Vaitkevičiai). Kužių salės neįgaliųjų moterų vokalinis ansamblis „Ringuva“ (vadovė Kristina Lučinskaitė) respublikinėje šventėje „Vilties paukštė“ apdovanotas garbinga III vieta, kolektyvui įteiktas specialus seniūnijos prizas.

Tylos minute pagerbtas jau amžinybėn iškeliavęs  Lukšių bendruomenės narys, Kužių krašto garbės pilietis Jonas Meižys.

Seniūnė J. Rudavičienė apdovanojo geradarius atminimo dovanėlėmis.

Ypatingai dėkota Kužių bendruomenės narėms Irminai Mažeikienei ir Inetai Labanauskienei, kurios jau ne pirmus metus Kužių bendruomenėje rengia ir įgyvendina projektus, skirtus visiems Kužių seniūnijos gyventojams.

Nuolatinei Kužių seniūnijos talkininkei Birutei Norvaišienei buvo įteikta Lietuvos valstybės vėliava, kaip padėkos ženklas už visuomeninę veiklą.

Nuoširdžių padėkos tą vakarą buvo išsakyta Verbūnų kaimo gyventojai Reginai Vaišnienei, kuri savo gausiu rudens derliumi pasidalino su sunkiau besiverčiančiais Kužių seniūnijos gyventojais.

Padėkos vakare kunigui Tomui Reiniui buvo įteiktas apdovanojimas už įkvepiantį pavyzdį ir meilę darbui, Naisių vasaros teatro aktorei  Gintarei Daniusevičiūtei-Vaitkevičienei įteikta simbolinė padėka už meilę ir rūpestį Gilaičių kaimo vaikais.

Padėkos vakaro dalyviams dainavo Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Verbūnų filialo jaunimo kolektyvas „Decima“ (vadovas Mantas Markušenka) bei Šakynos filialo solistas Rimantas Mickevičius. Renginį vedė Gilaičių filialo meno vadovė Lina Kasparienė.

Geri darbai ilgina gyvenimą, moko būti laimingais, suteikia vidinės stiprybės ir padeda pasveikti. Tikimasi, kad ši graži tradicija tęsis dar ne vienerius metus.

Lina KASPARIENĖ,
Kristina LUČINSKAITĖ
Kultūros darbuotojos

Total
0
Dalinasi
Related Posts