Šventė Verbūnuose „Rudens gėrybės ir daina – į vieną skrynią“

Spalio 9 dieną rudeninių lapų, gėlių puokščių ir įvairių daržovių kompozicijomis išpuoštu taku verbūniškiai ir svečiai rinkosi į kasmetinę  šventę, kuri vyko kultūros namų kiemelyje. Visi norintys  galėjo  pasirinkti ir išbandyti savo gebėjimus įvairiose sportinėse rungtyse ir senoviniuose žaidimuose, edukacijoje „Rudens spalvų paletė“, klausytis kolektyvų – Gruzdžių filialo grupės „Brandus“ (vad. G. Kiura), Gilaičių filialo Sauginių kapelos (vad. K. Lučinskaitė ir R. Krištanavičienė), Bridų filialo Pakapės stilizuotos kapelos  (vad. J Muliarčikas) atliekamų dainų, smagiai pasišokti.

Saulutei užleidžiant pozicijas artėjančiam vakarui, visi būriavosi prie laužo ir degustavo įvairius tautinio paveldo patiekalus: daržovių šiupinį, pateiktą duonos kubilėliuose, „Piemenėlių kugelį“, lauže iškeptas bulves su šonine  ir kastiniu, gardžius obuolių pyragus, kvapnią arbatą.

Netrūko malonių, šiltų pašnekesių. Kiekvienas norėjo įsiamžinti ir prie žibintais apšviestų dekoracijų…

Renginio organizatorės ir vedėjos Verbūnų kultūros darbuotojos Ona Baranauskienė ir Rasa Jurgaitienė nuoširdžiai dėkojo už bendradarbiavimą kolektyvų vadovams, Naisių kultūros darbuotojai Danutei  Kazlauskienei, Gruzdžių bibliotekininkei Jurgitai Jasiškytei,  Verbūnų folkloro ansamblio „Rugelis“ dalyviams, asociacijos „Verbūnų bendruomenė“ pirmininkui Justinui Jancevičiui ir visiems kurie buvo kartu, kurie prisidėjo kuriant šventę.

ŠRSKC Verbūnų filialo informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts