Švenčiant įkūrimo metines, vadų kaita 

Trečiadienį Šiauliuose vyko iškilminga Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės vadų pasikeitimo ir vėliavos perdavimo ceremonija. Šiaulių mieste ir regione dislokuotas karinis dalinys paminėjo ir 28-ąsias įkūrimo metines.

Lietaus nepabūgę šiauliečiai bei garbingi iškilmių svečiai Šiaulių miesto pėsčiųjų bulvare susirinko ne tik paminėti 6-osios rinktinės sukakties, bet ir atsisveikinti su rinktinę paliekančiu jos vadu pulkininku leitenantu Mantu Juozaičiu.

Po trejų vadovavimo Rinktinei metų pulkininkas leitenantas rinktinės kovinę vėliavą atidavė Krašto apsaugos savanorių pajėgų vadui pulkininkui Dainiui Pašvenskui, o šis ją perdavė naujajam 6-osios rinktinės vadui majorui Mindaugui Statkui.

Rinktinės karius pasveikino rajono meras Antanas Bezaras, Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, Akmenės rajono meras Vitalijus Mitrofanovas, Joniškio rajono meras Vitalijus Gailius.

KASP Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinė per beveik tris gyvavimo dešimtmečius tapo viena iš sėkmingiausiai karius savanorius ruošiančių rinktinių Lietuvoje. Bendradarbiaudamas su vietos ir nacionaline valdžia, Šiauliuose esantis karinys padalinys netrukus galės džiaugtis patobulinta infrastruktūra, leisiančia kariams siekti dar geresnių rezultatų ir gilinti kompetencijas. Sukakties proga karius ir miestiečius pasveikino ir sėkmingu dviejų kaimynių bendradarbiavimu karinėje srityje pasidžiaugė ir Latvijos ginkluotojų pajėgų atstovai.

Ceremonijoje buvo pagerbti tarnyboje pasižymėję kariai.

Rajono Savivaldybės, „Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts