Ginkūnų mokykloje – naujoji biblioteka-skaitykla    

Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykloje linksmai duris atvėrė naujoji biblioteka-skaitykla.

Mokyklos biblioteka ilgai ieškojo sau vietos, jau ne kartą kraustydamasi iš vienų patalpų į kitas, todėl džiaugiamės, kad pagaliau ji įsikūrė jaukiose ir šviesiose patalpose. Į atidarymo šventės popietę susirinkę svečiai išsakė daug gražių ir prasmingų palinkėjimų. Mokyklos tarybos pirmininkas Marius Beišys palinkėjo vis gausėjančio skaitytojų rato. Šiltai mus pasveikino dosniausi bibliotekos-skaityklos rėmėjai, mūsų bendruomenės nariai Karolina ir Šarūnas Norvaišai, kurių dėka mokyklos svajonė turėti šiuolaikišką biblioteką išsipildė su kaupu.

Kiekvienam skaitytojui atrasti savąją knygą palinkėjo ir šalyje žinoma „Kakės Makės“ knygų autorė, dailininkė, vaikiškų knygų iliustratorė Lina Žutautė.

Su dovanomis į šventę atvyko labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ direktorė Vaida Rukuižienė.

Nuoširdžių sveikinimo žodžių negailėjo Šiaulių r. savivaldybės Švietimo paslaugų centro vyr. specialistė Gaivilė Vaičėnienė bei Šiaulių r. savivaldybės viešosios bibliotekos Ginkūnų filialo bibliotekininkė Rimvyda Linauskienė. Vienintelė iki atidarymo likusi tuščia knygų lentyna gausiai užsipildė svečių dovanomis…

Šventinę nuotaiką visiems susirinkusiems akordeonu kūrė pirmokas Kajus Dautaras, kanklėmis skambino šeštokė Smiltė Juškaitė. Visus svečius subūrė drauge skaityta pamokanti pasaka.

Nuoširdžiai dėkojame visiems tėveliams, geranoriškai prisidėjusiems prie mūsų svajonės įgyvendinimo, svečiams už dovanas bibliotekai ir sveikinimus, renginio dalyviams už bendruomeniškumą ir gerą nuotaiką.

Naują gyvavimo etapą pradėjusi mokyklos biblioteka kviečia visus čia prisijaukinti ir pamilti knygą, ieškoti ir atrasti, prasmingai leisti savo laisvalaikį.

Vilma URNIEŽIENĖ
Bibliotekininkė

 

Ginkūnų mokyklos nuotr.

Simbolinę bibliotekos patalpų atidarymo juostelę perkerpa bibliotekos-skaityklos rėmėjai, mokyklos bendruomenės nariai Karolina ir Šarūnas Norvaišai.     (KKZ_MOKYKLA_BIBLIOTEKA)

Į atidarymo šventę vaikai susirinko pasipuošę įvairių knygų herojais.  (KKZ_MOKYKLA_BIBLIOTEKA1)

Atidarymo šventės akimirka.  (KKZ_MOKYKLA_BIBLIOTEKA2)

Bibliotekoje įrengtos lentynos, kuriose bus eksponuojamos įvairios parodos. (KKZ_MOKYKLA_BIBLIOTEKA3)

Knygos surado savo tikruosius namus.  (KKZ_MOKYKLA_BIBLIOTEKA4)

Total
0
Dalinasi
Related Posts