Sveikinimai Gruzdžių gimnazijai – Lietuvos švietimo lyderei!

Šiaulių rajono savivaldybę pasiekė žinia, kad Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazija tapo ISM ir LRT organizuotų rinkimų „Mokykla – švietimo lyderė“ vienos iš kategorijų nugalėtoja. Gruzdžių gimnazija puikiai įvertinta už nuveiktus darbus, lyderystę, šiuolaikišką požiūrį į ugdymą, bendruomeniškumo puoselėjimą ir kitas svarbias iniciatyvas. Nuoširdžiai sveikiname Gruzdžių gimnazijos bendruomenę su šiuo įvertinimu!

ISM ir LRT organizuotuose rinkimuose „Mokykla – švietimo lyderė“ buvo kviestos dalyvauti visos Lietuvos mokyklos, Iš viso rinkimuose dalyvavo net 100 Lietuvos mokyklų.

Gruzdžių gimnazijos bendruomenė pasakoja, kad nusprendė sudalyvauti šiuose rinkimuose ir pateikti savo gimnazijos kandidatūrą atsakydami į organizatorių klausimus apie vadybos, pedagogikos, ugdymo praktikas, naudojamas gimnazijoje,  mokyklos pasiekimus ir kuriamą jos kultūrą.

„Pateikę kandidatūrą kvietėme visus gimnazijos bendruomenės narius (darbuotojus, pedagogus, mokinius, tėvus) bei socialinius partnerius balsuoti už gimnaziją. Mokytojų dienos proga sulaukėme mokyklos lyderės rinkimų rezultatų. Sudėjus publikos ir komisijos balus, Gruzdžių gimnazija pelnė Lietuvos švietimo lyderės vardą kaimų bei gyvenviečių kategorijojeuž nuveiktus darbus, lyderystę, šiuolaikišką požiūrį į ugdymą, bendruomeniškumo puoselėjimą ir kitas svarbias iniciatyvas. Gruzdžių gimnazija pelnė 35 publikos ir 36 komisijos balsus.

Konkurso metu iš viso buvo nominuotos 56 didžiųjų miestų, 28 miestų ir 16 miestelių bei kaimo gyvenviečių mokyklos.

Kiekvienoje iš švietimo lyderės vardą pelniusių mokyklų bus įrengta pertraukų erdvė su stalo futbolu bei sėdmaišiais, o mokyklos nominuotam atstovui (mokytojui, direktoriui ar pavaduotojui) suteikta galimybė nemokamai studijuoti ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Švietimo lyderystės magistrantūroje. Džiaugiamės ir didžiuojamės savo gimnazija bei stipria bendruomene!“, – teigia Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazijos administracija ir bendruomenė.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Zigmo Ripinskio nuotrauka

Gimnazijos administracija

Total
0
Dalinasi
Related Posts