Svarbiame pasitarime – apie kelių aktualijas

Rajono savivaldybėje surengtame pasitarime su Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovu, Šiaulių krašte išrinktais Seimo nariais diskutuota apie rajono kelių būklę.

Šiaulių rajono savivaldybėje įvyko svarbus pasitarimas dėl Šiaulių rajono kelių aktualijų. Į susitikimą su Šiaulių rajono savivaldybės meru Antanu Bezaru, administracijos direktoriumi Gipoldu Karkleliu atvyko Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovas Vitalijus Andrejevas, Šiaulių krašto bičiulių parlamentinės grupės nariai, Šiaulių krašte išrinkti Seimo nariai Rima Baškienė, Stasys Tumėnas, Arūnas Gumuliauskas, Valius Ąžuolas, taip pat Šiaulių miesto meras Artūras Visockas bei Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis. Susitikime dalyvavo Šiaulių rajono Tarybos nariai Judita Šakočiuvienė bei Arūnas Grubliauskis, Savivaldybės administracijos darbuotojai – Turto valdymo skyriaus vedėjas Alfredas Budrys bei vedėjo pavaduotojas Alvydas Žirgulis. Taip pat Ginkūnų gyventojų atstovai.

Susitikimo tikslas – aptarti aktualiausius klausimus dėl rajono kelių. Susitikime daug kalbėta apie žvyrkelių asfaltavimą. Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovas V. Andrejevas teigė, kad net ir tiems keliams, kuriems priėjo eilė asfaltuoti, kol kas nepavyko rasti rangovų. V. Andrejevas teigė, kad regione nebėra rangovų, kurie turėtų pakankamai darbuotojų ir galėtų atlikti darbus. Kalbėta apie tai, kad į Lietuvos rinką dėl rangovų ir darbuotojų trūkumo gali ateiti net ir Latvijos įmonės, nes jos yra pasirengusios laimėti tarptautinius konkursus.

Rajono meras A. Bezaras Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovo V. Andrejevo klausė, kada pavyks nutiesti pėsčiųjų taką nuo kelio Šiauliai-Joniškis iki Kryžių kalno, nes į šį, vieną pačių lankomiausių ne tik Šiaulių rajono, bet ir visos Lietuvos, objektą keliauja viso pasaulio piligrimai, turistai, o jiems eiti važiuojamąja kelio dalimi nesaugu.

Taip pat kalbėta ir apie skaudžiausią Kuršėnų kelią, kurio šeimininkas yra Lietuvos automobilių kelių direkcija – Ventos gatvę ir saugesnes pėsčiųjų perėjas ties Ventos-Sodo gatvių sankirtomis. Kol kas tiksli data, kada šioje vietoje bus įrengti modernūs kelio saugumo įrenginiai – neįvardinta.

Taip pat užsiminta ir apie situaciją, susiklosčiusią Kairiuose, Kaštonų gatvėje, kai susikirto gyventojų sklypų ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos planuojamų rengti šaligatvių ribos. Gyventojai, susidūrę su sunkumais, kreipėsi pagalbos į žurnalistę Rūtą Janutienę. Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovas patikino, kad problema sprendžiama: „ten, kur yra gyventojų tvoros, nebeturėtų matininkai lįsti į sklypus“.

Į susitikimą buvo atvykę Ginkūnų bendruomenės atstovai, kurie pateikė net kelis aktualius ginkūniškiams klausimus. Kalbėta apie aplinkkelį ir sunkiojo transporto per gyvenvietę apribojimus, taip pat žiedinę sankryžą, autobusų stoteles. Tačiau Lietuvos automobilių kelių direkcija kol kas nepažadėjo greitai įgyvendinti ginkūniškių prašymų.

Pagal rajono Savivaldybės inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts