Šv. Lauryno dieną – verslo apdovanojimai, pramogos ir muzika

Rugpjūčio 12-ąją Kuršėnuose surengta Šv. Lauryno diena, kurios metu pagerbti rajono verslininkai – įvairių sričių metų verslo lyderiai. Jau antrus metus iš eilės šią šventę finansuoja Šiaulių rajono savivaldybė, kuri yra ir šio renginio generalinė rėmėja, šventės rengėjai – Šiaulių rajono verslininkų asociacija bei Šiaulių rajono savivaldybės įstaiga – VšĮ Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras, o šventės partneriai – Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centras ir asociacija „Šiaulių rajono jaunų tėvų bendruomenė”.

Šiemet Šiaulių rajono savivaldybės mero Česlovo Greičiaus padėkos raštai, Šiaulių rajono verslininkų asociacijos medaliai bei ūkininkų I. Ir P. Baristų keptos duonos gaminiai teikti pelningiausiai rajone dirbusios UAB „Bageta“ direktorei Rasai Dobrovolskei; labdarai daugiausiai nuosavų lėšų skyrusios įmonės  UAB “Ecohouse” vadovui Tomui Švapliui; puikiai startavusios su nauju verslu įmonės – MB “Dūmų katilas” įkūrėjams Dainiui Galinauskui ir Domijonui Gedaminskui, daugiausia darbo vietų sukūrusios įmonės UAB “Baltic Champs“ generaliniam direktoriui Arūnui Radzevičiui, daugiašakį verslą vystančiai įmonei – Rimvydo Pašakinsko įmonei skirtą apdovanojimą atsiėmė ponia Lijana Pašakinskienė. O didžiausią darbo užmokestį darbuotojams mokančios įmonės UAB “Targirė” direktoriui Dariui Pikūnui, dėl darbų intensyvumo negalėjusiam dalyvauti šventėje, apdovanojimai bus įteikti asmeniškai.

Savivaldybės dovanas verslo lyderiams įteikė Šiaulių rajono savivaldybės vicemeras Eimantas Kirkutis, Šiaulių rajono verslininkų asociacijos medalius – asociacijos vadovas Kęstutis Lukšas, o Seimo narė Rima Baškienė verslininkams teikė ūkininkų Ilonos ir Petro Baristų keptą šventinę duoną. Šventėje dalyvavo Šiaulių rajono tarybos nariai, aktyvūs visuomenininkai, įvairių įmonių ir įstaigų darbuotojai, svečiai. Apdovanojimų ceremoniją vedė Neringa Trinkaitė.

Šventės aikštėje veikė laikinasis muziejus su senovinių Kuršėnų miesto ir krašto daiktų ekspozicija, kurią surengė istorikas Jonas Kiriliauskas ir kino mėgėjas Viktoras Gundajevas. Taip pat veikė „Amatų namai“, kuriuose savo kūrybą pristatė Lietuvos puodžių karalius Vydmantas Vertelis su žmona Aldona ir medžio drožėjas Raimondas Baškys. VRM Pagėgių pasienio rinktinės Šiaulių pasienio užkardos pareigūnai supažindino su kinologo ir pasieniečio darbu, pademonstravo amuniciją, tarnybinio šuns komandų vykdymą, taip pat visus vaišino kareiviška koše.

Smalsuolių žvilgsnius traukė kojūkininko pasirodymai, vaikai džiaugėsi muilo burbulų žaidimu, putų šou, batutais.

Šventėje koncertavo atlikėja Ledi Ais ir grupė „Biplan“.

Vadovaujantis Šiaulių rajono smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros rėmimo nuostatais, iš 2023 m. Šiaulių rajono smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros rėmimo programos Šiaulių rajono verslininkų asociacijai skirta  11 575 Eur renginio, kurio metu siekiama pagerbti verslininkus už 2022 m. sėkmingas iniciatyvas, veiklos rezultatus ir indėlį į Šiaulių rajono ekonomiką, organizavimui.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Ritos Žadeikytės nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts