Sporto stovykloje Balsiuose stovyklavo jaunieji Kuršėnų sportininkai

Paskutines vasaros dienas Šiaulių rajono Kuršėnų sporto mokyklos mokiniai ir mokytojai leido kartu Balsių stovykloje Akmenės rajone. Stovyklautojai pirmąją dieną vyko į Palangą. Organizatoriai sportininkams pateikė staigmeną – batutų parką, kuriame dar niekas nebuvo lankęsis. Po linksmybių ant batutų vandenyje, keliauta į pajūrį. Baltija pasitiko nedidelėmis šiltomis bangomis, kuriose vaikai ir mokytojai atsigaivino karštą vasaros dieną.
Į stovyklą Balsiuose grįžę alkani keliautojai buvo vaišinami plovu, dalinosi įspūdžiais, planavo kitų dienų veiklas. Jų buvo pakankamai: rytinės mankštos, įvairių sporto šakų varžybos, plaukimas baidarėmis, maudynės Virvytės upėje, filmų vakaras, žvejyba, įvairaus sunkumo trasos ,,Balsių slėnyje“, pirtis, diskoteka ir paskutinis vakaras prie laužo. Įvairių veiklų metu skirtingų sporto šakų atstovai turėjo galimybę artimiau susipažinti, susidraugauti.
Rugpjūčio 31 dieną – paskutinę vasaros dieną – mokyklos mokinius, tėvelius ir svečius stovyklos organizatoriai sukvietė į Sporto mokyklos naujų mokslo metų atidarymo šventę. Šventės metu pasirodymus pristatė stovyklautojai. Buvo daug emocijų, juoko ir muzikos. Visus susirinkusius ledais pradžiugino mažojo futbolininko Mato tėtis. Visus susirinkusius su nauju sporto sezonu pasveikino ir sėkmės palinkėjo Kuršėnų sporto mokyklos direktorė Ilona Vaičiulienė, Seimo Pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės padėjėja Ada Grakauskienė ir Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė.
Už patirtus įspūdžius stovykloje ,,Palydėkime vasarą kartu“ Šiaulių rajono Kuršėnų sporto mokyklos stovyklautojų komanda dėkinga Šiaulių rajono savivaldybei, rėmėjams ir partneriams, kurie skyrė lėšų vaikų vasaros poilsio organizavimui.

Pagal pateiktą medžiagą  parengė Zigmas Ripinskis

Total
0
Dalinasi
Related Posts