Spalvota karatistų stovykla

Penkias dienas „Balsių stovykloje“ stovyklavo Kuršėnų Kyokushin karatė klubo „DAO“ ir Kuršėnų sporto mokyklos sportininkai.

Karatė stovykloje sportavo ir savo jėgas išbandė per 40 įvairaus amžiaus sportininkų. Jiems teko treniruotis karščiausiomis šios vasaros dienomis bei trumpiausiomis naktimis. Kovotojų dvasią išbandžiusiems sportininkams staigmenų pažėrė organizatoriai.

Tradicines krikštynas vainikavo įspūdingas spalvotų miltelių mūšis.

O didžiausiu netikėtumu sportininkams tapo kelionė į pajūrį, už kurį stovyklos organizatoriai dėkoja – UAB „Juozas veža“ įmonei. Visas jėgas sportininkai atidavė treniruotėje pliaže bei veikloms po jos. Tradiciškai stovykla baigėsi sportininkų pasirodymais, vakariene kepta ant laužo bei vakarą praleidžiant mėgaujantis įvairių pirčių procedūromis. 

Tokia sporto-laisvalaikio stovykla ne tik padeda kelti sportininkų meistriškumą, bet ir įspūdingai praleisti laiką draugų kompanijoje. Visa tai skatina vaikus ir jaunimą sportuoti, lankyti užsiėmimus, tam kad ir kitais metais galėtų atvykti į naujų iššūkių laukiančią stovyklą.

Stovyklą suorganizavo Valdemaras Mitkus, įgyvendindamas Šiaulių rajono savivaldybės sporto rėmimo projektą – „Sportuok kiokušin karatė ir lavink savo kūną bei dvasią“. Instruktoriais dirbo: Vilniaus kiokušin karatė klubo „Ippon“ vadovas Javgenij Jurut (3 danas) ir Kauno kudo karatė klubo „Hokuto“ vadovas Vilius Tarasevičius (2 danas). Prie laisvalaikio užimtumo ir gero laiko praleidimo labai prisidėjo „Balsių stovyklos“ instruktoriai, kurie pasiūlė stovyklautojams labai daug įvairių pramogų ir veiklų puikioje laisvalaikio ir sporto bazėje.

Pasak V. Mitkaus, šia stovykla vasara nesibaigia, o tik prasideda.

„Kuršėnų Kyokushin karatė klubo „DAO“ sportininkų laukia po dvi stovyklas liepos ir rugpjūčio mėnesiais. Taigi, Šiaulių rajono savivaldybės, rėmėjų, partnerių, tėvelių lėšomis kiokušin karatė sportuojantys kuršėniškiai vasarą leidžia turiningai!“ – sakė treneris.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

„DAO“ klubo nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts