RUGSĖJIS – SAUGAUS EISMO MĖNUO. DIDŽIAUSIAS DĖMESYS MAŽIAUSIEMS EISMO DALYVIAMS

Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, siekdamas atkreipti dėmesį į tai, kad prasidėjus naujiesiems mokslo metams mokiniams būtų saugu kelyje į mokyklą ir iš jos, kad eismo įvykiuose nukentėtų kuo mažiau vaikų, skatindamas visus eismo dalyvius gatvėje elgtis drausmingai ir atsakingai, rugsėjo mėnesį tradiciškai skelbia Saugaus eismo mėnesiu. Kviečiame ugdymo įstaigų bendruomenę burtis ir organizuoti budėjimą prie pėsčiųjų perėjų, esančių šalia ugdymo įstaigų, pirmąsias dvi rugsėjo savaites.

Visą mėnesį eismo saugumą Šiaulių miesto gatvėse bei apskrities keliuose užtikrins sustiprintos policijos pareigūnų pajėgos. Didžiausias dėmesys bus skiriamas transporto priemonių vairuotojų elgesio kontrolei sankryžose, pėsčiųjų perėjose, motociklininkų, mopedų vairuotojų, dviratininkų elgesiui kelyje kontroliuoti. Nuolat įvairiose vietose bus vykdomi trumpalaikiai reidai, skirti vairuotojų blaivumui, apsvaigimui nuo narkotinių medžiagų patikrinti, saugos diržų naudojimo, vaikų vežimo automobiliuose kontrolei, taip pat
moksleivių vairuojamų transporto priemonių patikrinimui. Prie mokyklų (prieš pamokas ir po jų) pareigūnai tikrins transporto priemones, kurias vairuoja mokiniai (vairuotojo pažymėjimo, kitų būtinų dokumentų patikrinimas, saugos diržų naudojimas). Taip pat atkreips dėmesį į vaikus, važiuojančius dviračiais, pasidomės, ar
vaikai turi atšvaitų, primins jiems šviesą atspindinčių elementų naudojimo svarbą tamsiuoju paros metu.

Pirmosiomis rugsėjo dienomis pareigūnai organizuos saugaus eismo pamokas bendrojo lavinimo mokyklų, ikimokyklinių ugdymo ir profesinio mokymo įstaigų moksleiviams ir pedagogams, kurių metu aptars atsakingo ir drausmingo elgesio kelyje svarbą, kitas, konkrečiai bendruomenei aktualias, saugumo problemas.

Taip pat Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato saugaus eismo klasė kviečia visus bendrojo lavinimo mokyklų mokinius mokytis ir gilinti teorines bei praktines saugaus elgesio kelyje žinias.
Saugaus eismo klasės adresas – Šiauliai, Purienų g. 48 – 223.

Registracija į edukacinę programą tel. 397 895, el.p. kristina.strelcoviene@policija.lt

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts