Skęstančią  sutuoktinę likimo valiai palikęs kuršėniškis Kalėdoms pasipuoš apykoje

Gruodžio 21-ąją Šiaulių apskrities policijos Operatyvaus valdymo skyriuje iš Tardymo izoliatoriaus atvežtam 36 metų kuršėniškiui, kuris įtariamas  neblaivus  sukėlęs eismo įvykį,   dėl kurio žuvo jo sutuoktinė, uždėta elektroninė apykojė.

Gruodžio 4-osios rytą Šiaulių r., Juozapavos k., iš prūdo buvo ištrauktas išvakarėse nuskendęs automobilis „Renault Laguna“. Nuskendusiame automobilyje rastas 38 metų moters kūnas.

Įtariama,  kad  automobilį vairavo  nuskendusios moters  sutuoktinis. Jie vakar kartu su dviem vyro giminaičiais svaiginosi alkoholiu Šiauliuose, po to dar ir  važiuodami automobiliu. Juozapavos kaime vairuotojas nesuvaldė automobilio  ir  šis, įvažiavęs į tvenkinį, nuskendo. Tyrimo metu paaiškėjo, kad   „Renault Laguna“ važiavo 4 žmonės. 3 vyrai iš automobilio išsikapstė, o 38 m. moteris nuskendo.

Policijos pareigūnai 36 metų  įtariamąjį rado besislapstantį po lova pas nuskendusios moters artimuosius. Jam nustatytas 1,54 prom. girtumas. Vyras buvo uždarytas į areštinę,  jam skirta griežčiausia kardomoji priemonė –  suėmimas trims mėnesiams.

Įtariamajam apskundus šią kardomąją priemonę, Šiaulių apygardos teismas sutrumpino suėmimo terminą iki 20 dienų ir paskyrė antrą pagal griežtumą kardomąją priemonę –  intensyvią priežiūrą elektronine apykoje.

Ant įtariamojo kojos pritvirtintas specialus įtaisas realiu laiku rodys jo judėjimo kryptį, duomenys bus perduodami tiesiai į specialią programinę įrangą, kurią stebės policijos pareigūnai. Prižiūrėtojai virtualiuose žemėlapiuose matys įtariamojo maršrutą,  draudžiamas arba leidžiamas buvimo zonas. Neteisėtai nuimtas prietaisas apie tai nedelsiant signalizuos policijai.

 

Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts