Pavojus nepasitvirtino

Trečiadienį šoką ir baimę patyrė Daugėlių gyventojai, nes į vieną iš namų atvyko specialią aprangą dėvintys Greitosios medicinos pagalbos medikai.

Atvyko medikai su specialia apranga

Apie trečią valandą po pietų viename iš kiemų Kuršėnuose, Daugėlių gatvėje, pasirodė Greitosios medicinos pagalbos automobilis ir sustojo prie vienos iš daugiabučio namo laiptinių. Iš automobilio išlipo medikai, dėvintys apsauginę aprangą, su kuria važiuoja pas galimai koronavirusu sergančius ligonius.

Kol sunerimę žmonės žvalgėsi pro gretimų namų langus, pro Greitosios pagalbos automobilį ramiai sau žingsniavo žmonės.

Po kurio laiko Greitosios pagalbos automobilis išvyko. „Kuršėnų krašto žinių“ skaitytojai, skambinę į redakciją, tvirtino, kad medikai neva į automobilį įsisodino ir išsivežė moterį su vaiku.

Netikras pavojus

Paaiškėjo, kad susirgo mergaitė, o mama įtarė galimai koronaviruso atvejį. Daugiabučio namo laiptinė buvo išdezinfekuota. Susirgimo koronavirusu atvejis nepasitvirtino.

Dar neišvykus medikams, socialiniuose tinkluose pasirodė nuotraukos, o lankytojai ėmėsi komentuoti.

„Reikia būti visiems akyliems. Juk kaimynai žinome, kas buvo išvykę ir kas grįžo, o dabar grįžtančių apstu ir neleisti slampinėti po Daugėlius. Galima kreiptis i instancijas“, – teigė viena socialinių tinklų lankytoja.

„Mano teta su kitom bėdom, o ne koronavirusu kvietėsi greitąją šiandien. Tai ir atvyko su spec. apranga. Taip pat Daugėliuose gyvena. Saugosi medikai“, – rašė dar viena lankytoja.

Tačiau daugiausia nuo komentatorių kliuvo tėvams, kurie karantino metu leidžia vaikams vaikščioti po Daugėlius ar net nuvažiuoti į Kuršėnus.

Trečiadienį vienas asmuo dėl įtariamo koronaviruso buvo vežtas į ligoninę iš Raudėnų, tačiau atlikus tyrimus dėl koronaviruso (COVID-19), atsakymas – neigiamas. Tai patvirtino Raudėnų seniūnijoje.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Socialinių tinklų nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts