Širdies ir kraujagyslių bei cukrinio diabeto programos pradžia   

Šiaulių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras bendradarbiaudamas su Šiaulių rajono pirminiais sveikatos priežiūros centrais vykdo širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programą.

Programoje buvo kviečiami dalyvauti 40-65 metų amžiaus asmenys arba bet kokio amžiaus suaugę asmenys, turintys padidėjusį arterinį kraujo spaudimą, padidėjusią cholesterolio ar gliukozės koncentraciją kraujyje, antsvorį ar nutukimą, žalingų įpročių.

Įvyko pirmoji įžanginė paskaita, susitikimas su programos dalyviais. Kiekvienas programos dalyvis buvo ištirtas kūno masės analizatoriumi „Tanita“, kiekvienam buvo matuojamas kraujo spaudimas, dalyviams CO analizatoriumi pamatuotas iškvepiamo CO kiekis plaučiuose. Su kiekvienu programos dalyviu aptarti rezultatai.

Programos dalyviai kviečiami į sekančią paskaitą. Kovo 13 dieną šeimos gydytojos paskaita „Širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos veiksniai, jų įtaka sveikatai“.

Norintys dalyvauti programoje turi kreiptis į savo šeimos gydytoją arba Šiaulių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biurą.

Išsamesnė informacija teikiama mob. Tel. 8 676 83 341, el. paštu vsb.siauliuraj.mokymai@gmail.com

Dalyvavimas programoje yra savanoriškas ir nemokamas.

Viktorija STRAZDINIENĖ

Visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Verslininkams nutarta padėti

Paskutiniame Šiaulių rajono savivaldybės tarybos posėdyje nemažai diskusijų sukėlė apleisti pastatai, esantys Daugėlių statybinių medžiagų gamyklos teritorijoje. Šiuos…