Savivaldybė pasirengusi užtikrinti patalpas, socialinę pagalbą ir transportą asmenų izoliacijai

Rajono savivaldybė šiuo metu yra pasirengusi užtikrinti asmenų, kuriems reikalinga izoliacija dėl įtarimų koronaviruso infekcija, apgyvendinimą.

Rajone yra numatyta patalpų, kuriose asmenys galės gyventi izoliacijoje, taip pat transportas. Yra paskirti ir atsakingi savivaldybės specialistai: Vaida Sabanskienė, Turto valdymo skyriaus vyriausioji specialistė, kontaktinis tel. nr. 8 (611) 22037 (o jai nesant darbe – Zita Urbelienė, Turto valdymo skyriaus vyriausioji specialistė, kontaktinis tel. nr. 8 (633) 85542) asmenų (ligonių ir asmenų, įtariamų, kad serga ir (arba) asmenų turėjusių sąlytį su ligoniu ar asmeniu, įtariamu, kad serga), kurie izoliavosi, tačiau jų gyvenamoji vieta neatitinka higienos sąlygų ir nėra galimybės izoliuotis nuo kitų kartu gyvenančių asmenų, yra paskirtos apgyvendinimo koordinatorėmis.

Danguolė Kraskauskienė, Šiaulių rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro direktorė, kontaktinis tel.nr. 8 (617) 53 247, (jai nesant darbe – Lina Šiukšterienė, Šiaulių rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro socialinio darbo organizatorė) yra paskirtos socialinės pagalbos ir aprūpinimo maistu bei kitomis būtiniausiomis priemonėmis namuose izoliuotiems (karantinuotiems) asmenims koordinatorėmis.

Taip pat bus pasirūpinta ir transportu, kuris užtikrintų asmenų, esančių saviizoliacijoje arba grįžtančių iš ligoninės, pervežimus.

Savivaldybė primena, kad asmenų, kuriems įtariamas virusas, izoliacija bei saviizoliacija visiems, grįžusiems iš paveiktų teritorijų ar turėjusiems sąlytį su patvirtintu ar tikėtinu Covid-19 atveju, yra privaloma. Privaloma 14 dienų gyventi izoliacijoje  ir griežtai laikytis nustatytų taisyklių bei Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijų ir reikalavimų!

Rita ŽADEIKYTĖ

Mero padėjėja

Total
0
Dalinasi
Related Posts