Šimtametė Bronė Vyšniauskienė: „Gyvenimas yra gražus“

Sausio 19 dieną šimto metų jubiliejų šventė Kuršėnuose gyvenanti Bronė Vyšniauskienė. Šiuo metu moteris gydosi Kuršėnų ligoninėje ir džiaugiasi puikia medikų priežiūra.

Bronę Vyšniauskienę su garbingu jubiliejumi pasveikino Seimo pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė, jos padėjėja Ada Grakauskienė, Kuršėnų miesto seniūnas Vytautas Gedmontas, Kuršėnų ligoninės direktorė Renata Noreikaitė. Kartu jubiliatę sveikino ir gausus jos giminaičių būrys. 

Visi džiaugėsi, kad močiutė gerai atsimena savo gyvenimą. Sakydama, kad gyvenimas yra gražus, ji kalbėjo apie sutiktus žmones, aplankytus miestus. Ji pasakojo, kad mėgta vartyti albumus, kuriuose nuotraukos primena ekskursijas į Armėniją, Gruziją, Azerbaidžaną, Palangą.

Bronė Vyšniauskienė buvo veiklus žmogus. Daug metų išdirbo tuometiniame Pavenčių cukraus  fabrike. Pokalbio metu, stebindama savo gera atmintimi, minėjo vadovų ir bendradarbių pavardes. Ji sakė: „Visada mylėjau Dievulį ir žmones, padėdavau nelaimės ištiktiems žmonėms. Mėgau kepti bandeles ir pyragus ir jais dalintis.“ 

Bronė Vyšniauskienė išaugino dukrą ir sūnų, kuris, deja, mirė prieš septynerius metus, o prieš 36-erius metus palaidojo vyrą.

Jubiliatė džiaugėsi sulaukusi trijų anūkų, trijų proanūkių ir vienos proproanūkės.  Džiaugėsi juos matydama savo šventėje. Visi linkėjo jubiliatei sveikatos ir stiprybės. Sugiedojo  ilgiausiųjų metų ir akcentavo, kad Bronės Vyšniauskienės mokėjimas džiaugtis gyvenimu ir yra jos ilgaamžiškumo paslaptis.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Ados GRAKAUSKIENĖS nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts