Lietuvos jėgos trikovės čempionate – jungtinė „Žėručio“ ir „Kristalo“ komanda pirma!

Jonavoje vyko Lietuvos jėgos trikovės čempionatas, kuriame dalyvavo Kuršėnų miesto komanda sudaryta iš dviejų klubų –  „Žėručio“ ir „Kristalo“ sportininkų. Jaunių grupėje startavo du „Kristalo“ sportininkai. Merginų tarpe svorio kategorijoje virš 63 kg Meda Butkutė laimėjo pirmą vietą o absoliučioje įskaitoje buvo antra. Liutauras Kazlauskas svorio kategorijoje virš 105 kg buvo antras. Abu sportininkai mokosi L. Ivinskio gimnazijoje.

Jaunimo grupėje svorio kategorijoje 83kg šalies jaunimo vicečempionu tapo Lukas Kačinskas iš „Kristalo“. Absoliučioje įskaitoje Lukas irgi antras. Įdomu tai, kad absoliučioje kategorijoje visi trys prizininkai iš vienos svorio kategorijos. Nugalėtojas Nojus Konstantinas Čypas daukartinis Pasaulio ir Europos jaunių ir jaunimo jėgos trikovės čempionatų prizininkas. Sportininkas iš Rokiškio.

Moterų grupėje „Kristalo“ sportininkė Lidija Krivickienė svorio kategorijoje virš 76 kg tapo čempione. Svorio kategorijoje iki 63 kg „Žėručio“ sportininkė Lina Gerutė atkaklioje kovoje nusileido Linai Linkutei tiek svorio kategorijoje, tiek absoliučioje įskaitoje ir liko antra. Abi sportininkės bandė gerinti Lietuvos moterų atkėlimo rekordą, bet pavyko tik L. Gerutei. Dabar naujas L. Gerutės Lietuvos moterų rekordas yra 172,5 kg. Moterų grupėje Kuršėnų sportininkės antros.

Vyrų grupėje komandinėje įskaitoje Kuršėnų sportininkai pirmi. Svorio kategorijoje iki 83 kg Albertas Motiečius tapo šalies čempionu. Sportininkas iš „Kristalo“. Jo bendraklubiai Airidas Klimka, svorio kategorija iki 93 kg, antras, o svorio kategorijoje iki 105 kg Aivaras Šimkaitis tapo šalies čempionu ir absoliučioje įskaitoje buvo trečias. Šioje svorio kategorijoje „Žėručio“ atstovas Ernestas Kusinas ketvirtas.

Veteranų grupėje Kuršėnų sportininkai – pirmi. Pirmoje amžiaus grupėje Vaidotas Zakaras iš „Kristalo“ svorio kategorijoje iki 105 kg pirmas, absoliučioje įskaitoje – antras. Antroje amžiaus grupėje nugalėtojais tapo svorio kategorija iki 105 kg –  Albertas Alėjūnas. Svorio kategorijoje virš 105 kg Amantas Krivickas. Svorio Kategorijoje iki 83 kg Sigitas Gerutis, jis ne tik tapo čempionu,  bet pasiekė naują Lietuvos veteranų atkėlimo rekordą savo svorio kategorijoje. Sigitas atkėlė 236 kg sveriančią štangą. Malonu pažymėti, kad Geručių šeima parsiveža du sertifikatus už pasiektus Lietuvos rekordus. Sigitas absoliučioje įskaitoje antras. Visi šie sportininkai iš „Žėručio“.

Sportininkų treneriai Vytautas Augustauskas („Žėrutis“), Antanas Gricius („Kristalas“)