Šiaulių universiteto absolventus meras kvietė į Šiaulių rajoną

Šiaulių universitete vyko iškilminga diplomų įteikimo šventė Regionų plėtros instituto, Edukologijos instituto bei Tęstinių ir nuotolinių studijų instituto bakalauro ir magistro studijų absolventams.

Pasveikinti iškilminga proga susirinko universiteto akademinė bendruomenė, atvyko JE Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis, Seimo narys Stasys Tumėnas, rajono meras Antanas Bezaras, Šiaulių miesto mero pavaduotojas Egidijus Elijošius ir kiti. Svečiai linkėjo absolventams geros kloties profesinėje veikloje. Rajono meras Antanas Bezaras  pakvietė absolventus kurtis, gyventi ir dirbti Šiaulių rajone.

Diplomai įteikti Regionų instituto Edukologijos ir aplinkotyros. ekonomikos, elektronikos inžinerijos, finansų matematikos, informatikos inžinerijos, istorijos, mechanikos inžinerijos ir robotikos, statybos inžinerijos, verslo administravimo, viešojo administravimo bakalauro studijų programų absolventams, taip pat ekonomikos, informacinių technologijų valdymo, vadybos ir viešojo valdymo magistrams.

Diplomus rankose laiko kūno kultūros, socialinio darbo ir socialinės reabilitacijos, specialiosios pedagogikos bakalauro, dailės, karjeros edukologijos, socialinio darbo ir specialiosios pedagogikos magistrai bei tęstinių ir nuotolinių studijų instituto ikimokyklinio ugdymo pedagogikos ir priešmokyklinio ugdymo, matematikos, pradinio ugdymo pedagogikos ir ikimokyklinio ugdymo taip pat pedagogikos absolventai.

Rajono savivaldybės inf.

Tomo ANDRIJAUSKO nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts