Kuršėnuose atidaryta rekonstruota IKI parduotuvė

Šiandien Kuršėnuose duris atvėrė atnaujinta prekybos tinklo IKI parduotuvė. Miesto gyventojai ir svečiai nuo šiol galės mėgautis dar patogesniu apsipirkimu ir rinktis iš dar platesnio prekių asortimento. Į adresu V. Kudirkos g. 14 a įsikūrusios parduotuvės modernizavimą investuota beveik 403 tūkst. eurų. Šios investicijos skirtos prekybos tinklui visoje Lietuvoje aktyviai plečiant ir atnaujinant savo parduotuvių tinklą.

Duris po renovacijos naujai atvėrusi IKI parduotuvė nuo šiol ne tik erdvesnė (salės plotas padidėjo 43 kv. m.), bet ir dar labiau pritaikyta pirkėjų poreikiams. Lankytojų laukia patogesnis prekybos salės išdėstymas, didesnis daržovių ir vaisų skyrius, platesnis šviežios mėsos, žuvies ir pieno produktų asortimentas. Be to, nuo šiol parduotuvė siūlys dar didesnį vietoje kepamos, šviežios duonos asortimentą bei turės naują sveriamos konditerijos vitriną. Atnaujintoje parduotuvėje taip pat įrengtas  sveriamų riešutų skyrius.

Rekonstrukcijos metu parduotuvėje įdiegtos draugiškos aplinkai technologijos: sumontuota moderni, energiją taupanti produktų šaldymo įranga, įrengtas šiuolaikiškas apšvietimas. Taip pat atsinaujinusi IKI parduotuvė nuo šiol turės savitarnos kasas, kurias yra itin pamėgę skubantys ar mažiau prekių savo krepšeliuose turintys pirkėjai.

„Visoje Lietuvoje aktyviai plečiame ir modernizuojame savo parduotuvių tinklą. Sekame naujausias tendencijas ir norime suteikti savo pirkėjams maksimaliai patogų apsipirkimą, todėl pokyčiai yra būtini. Mums svarbu, jog parduotuvės būtų šiuolaikiškos, siūlytų platų ir kokybišką prekių asortimentą. Siekiame, jog kiekvienas lankytojas, užėjęs į IKI parduotuvę, jaustųsi komfortiškai, gautų ne tik platų prekių pasirinkimą, bet ir reikiamą darbuotojų pagalbą, todėl sistemiškai skiriame dėmesį tiek asortimento plėtimui, tiek darbuotojų kompetencijų ugdymui“, – sako prekybos tinklą IKI valdančios bendrovės „Palink“ generalinis direktorius Gerard Rog.

Pasak G. Rog, nuoseklus parduotuvių atnaujinimas ir modernizavimas taip pat aktyviai prisideda prie IKI pozicijų stiprinimo Lietuvos mažmeninės prekybos rinkoje.

Apie „Palink“

Prekybos tinklas IKI Lietuvoje veiklą vykdo nuo 1992 metų. Nuo 2008 m. didžiausias IKI akcininkas yra Vokietijos mažmeninės prekybos tinklas „REWE Group“. Įmonėje „Palink“ dirba daugiau kaip 6,5 tūkstančių darbuotojų komanda, kuri kasdien aptarnauja apie 300 tūkstančių pirkėjų. Tinklui priklauso 228 IKI ir IKI EXPRESS parduotuvės visoje Lietuvoje.

Daugiau informacijos:

Berta Čaikauskaitė

Komunikacijos vadovė
Mob. Tel.: +370 650 77 473

Tel.      +370 5 260 17 00
El. paštas:   berta.caikauskaite@iki.lt

Total
0
Dalinasi
Related Posts