Šiaulių rajono savivaldybės taryba priėmė svarbių sprendimų jaunimo užimtumo, patalpų suteikimo ir kitais svarbiais klausimais

Spalio 12 dieną nuotoliniu būdu posėdžiavusi Šiaulių rajono savivaldybės taryba išnagrinėjo ir priėmė Šiaulių rajono gyventojams svarbių sprendimų. Greta svarbių klausimų, susijusių su pastatais, gatvių pavadinimų rajono gyvenvietėse suteikimu, patikslintu rajono biudžetu, aktualiais socialiniais, švietimo klausimais, priimtas labai svarbus sprendimas dėl jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką. Šis sprendimas leis didinti jaunimo užimtumą vasaros metu, ne ugdymo proceso metu skatinti ir didinti pagalbą jauniems žmonėms įgyjant praktinių įgūdžių. Svarbu tai, kad šia programa siekiama skatinti bendradarbiavimą su Šiaulių rajono savivaldybės teritorijoje veikiančiu verslo sektoriumi, pagerinti jaunimo profesinio orientavimo kokybę, užimtumą vasaros laikotarpiu ir įtraukti į programos įgyvendinimą jaunimą, kurių šeimos nariai gauna mažesnes pajamas, taip mažinant socialinę atskirtį, remti darbdavius, pagal programą įdarbinusius jaunuolius, kompensuojant darbo vietos išlaikymą.

Šiaulių rajono savivaldybės politikai nusprendė perduoti patalpas pagal panaudos sutartį net trims rajone veikiančioms asociacijoms – laisvųjų imtynių klubui „Gintaras“, „Šiaulių rajono jaunų tėvų bendruomenei“ bei „Kužių bendruomenei“.

Šiaulių rajono savivaldybės taryba 2022 metams paliko galioti tuos pačius, kaip buvo nustatyti 2021 metams, fiksuotų pajamų mokesčio dydžius ir lengvatas, taikomus įgyjant verslo liudijimus.

Šiaulių rajono savivaldybės taryba balsų dauguma priėmė sprendimą tęsti pradėtus darbus, susijusius su didžiosiomis netektimis ir pasipriešinimu totalitarinių režimų okupacijoms, vadovaujantis LR Seimo priimta rezoliucija.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts