Šiaulių pareigūnai apgailestauja dėl savo kolegos elgesio

Birželio 25-osios rytas Šiaulių apskrities policijos kolektyvui prasidėjo žinia  apie policijos garbę suteršusio kolegos poelgį.  Patrulių rinktinės pareigūnams teko į areštinę uždaryti savo kolegą, Kelių policijos tarnybos Kelių policijos kuopos vyriausiąjį patrulį M.K. Vienerius metus ir devynis mėnesius šiose pareigose dirbęs šiaulietis naktį buvo sulaikytas po to, kai  apsvaigęs  nuo alkoholio Šiauliuose, Architektų gatvėje,  nesuvaldė savo vairuojamo automobilio „Ford Focus“, apgadino tris šalikelėje stovėjusius automobilius ir iš įvykio vietos pasišalino. Neblaivus pareigūnas su savo nuosavu  automobiliu buvo surastas ir sulaikytas  nuo   Karaliaučiaus g. į laukus vedančiame keliuke.  21-nerių metų vyrui nustatytas sunkus girtumas –  2,56 prom. Kaip ir visi eismo dalyviai, kuriems nustatytas per 1,5 prom. siekiantis girtumas, jis buvo uždarytas į areštinę ir dėl vairavimo išgėrus jam pradėtas ikiteisminis tyrimas. Taip pat jam pradėta ir administracinė teisena – dėl pasišalinimo iš eismo įvykio.

Šiaulių apskrities policijos Imuniteto ir vidaus tyrimų skyrius  dėl galimo tarnybinio nusižengimo bei pareigūno vardo žeminančios veikos vyriausiajam patruliui  pradėjo tarnybinį patikrinimą.

Šiaulių apskrities policijos viršininkas Ramūnas Sarapas apgailestauja dėl tokio pareigūnui nederančio vyriausiojo patrulio elgesio ir užtikrina, kad nei šis pareigūnas, nei joks kitas, kuris drįs prie automobilio vairo sėsti neblaivus, nebus pageidaujamas policijos gretose. Tai – gėda, kurios kartėlį teks nuryti visiems kolektyvo nariams.

Savo neatsakingu elgesiu pareigūnas pasmerkė save karjeros policijoje baigčiai. Kadangi jis yra baigęs Lietuvos policijos mokyklą ir policijos gretose neišdirbo penkerių metų, jam nusimato didžiuliai finansiniai nuostoliai, nes tokiais atvejais privaloma atlyginti visas mokymosi išlaidas.   

                      Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts