Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmuose suvaldytas COVID-19 ligos protrūkis

Suvaldžius COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) protrūkį, Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmai grįžta į prieš tai buvusias darbo sąlgas. Laikantis saugumo reikalavimų, jau vyksta numatyti teismo posėdžiai, išskyrus vienintelį pokytį – Šiaulių rūmuose dokumentai priimami ir išduodami tik nuotoliniu būdu.

Šiaulių apylinkės teismo pirmininkė Rasa Milvydaitė sako, kad atsižvelgiant į Nacionalinės visuomenės sveikatos centro pateiktas rekomendacijas, siekiant apsaugoti teismo lankytojų, teisėjų, valstybės tarnautojų ir darbuotojų sveikatą, Šiaulių rūmuose buvo imtasi visų būtiniausių apsaugos ir prevencijos priemonių: teismo darbuotojai skubiai (2021-06-24) instruktuoti atlikti COVID-19 ligos testus, o iki tol, kol paaiškės testų rezultatai – dirbti nuotoliniu būdu; Šiaulių rūmuose atšaukti birželio 25 d. žodiniai teismo posėdžiai, išskyrus būtiniuosius neatidėliotinus veiksmus; nutrauktas tiesioginis lankytojų aptarnavimas, atsižvelgiant į pirminį protrūkio šaltinį – Teismo Šiaulių rūmų dokumentų priėmimo ir išdavimo kabinetą ir jo darbas organizuotas nuotoliniu būdu. 

Per testavimą buvo identifikuoti dar du susirgimo COVID-19 liga atvejai, taigi, iš viso Teismo Šiaulių rūmuose COVID-19 liga susirgo septyni darbuotojai. Saviizoliacijoje dėl turėto ilgalaikio kontakto su sergančiaisiais COVID-19 liga šiuo metu yra dar trys darbuotojai.

Birželio 29-osios duomenimis, visi nuo birželio 21 d. iki birželio 25 d. dirbę Teismo Šiaulių rūmų teisėjai ir darbuotojai, išskyrus anksčiau paminėtus susirgimo atvejus, yra išsityrę dėl COVID-19 (PGR arba antigeno testu), gavę neigiamus atsakymus ir grįžę į darbus. Teismo Šiaulių rūmai grįžo į  prieš tai buvusias darbo sąlygas. Laikantis saugumo reikalavimų, jau vyksta numatyti teismo posėdžiai.

Dokumentai Šiaulių rūmuose iki atskiro pranešimo priimami ir išduodami tik nuotoliniu būdu: per Lietuvos teismų elektroninių paslaugų portalą e.teismas.lt, el. paštu siauliu.apylinkes@teismas.lt, siunčiant paštu adresu: Algirdo Juliaus Greimo g. 77, LT-77165 Šiauliai. Kilus klausimų, skambinti tel.: (8 41) 598 500; (8 41) 596 068; (8 41) 598 478; +370 645 28 926.

Nijolė Damulė

Šiaulių apylinkės teismo pirmininko padėjėja

(ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)

Mob. 8 676 50 348

el. p.  nijole.damule@teismas.lt

https://siauliu.teismai.lt/
Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Tenkintis mažu

Sveiki! Sveiki! Viskas baigia užknisti juodai: vėl grįžtanti žiema, Covido atmainos, nesibaigianti infodemija įvairiuose medijose, socialiniuose tinkluose ir…