Šiauliečiai antrąjį lygos ratą pradėjo pergale

Šiauliuose įvyko Lietuvos rankinio lygos 8-ojo turo rungtynės tarp vietos RK „Šiauliai“ ir HC „Molėtai“ komandų. Pergalę džiaugėsi bei revanšą už pralaimėjimą pirmąjame rate pasiekė Šiaulių rankininkai.

Pirmąjį ratą komandos užbaigė beveik vienodai: abi komandos turėjo po dvi pergales bei penkis pralaimėjimus, jos taip pat turnyrinėje lentelėje stovėjo šalia viena kitos – šiauliečiai buvo šešti, o varžovai iš Molėtų – penktoje vietoje. Tačiau komandos pirmąjį ratą uždarė skirtingai: RK „Šiauliai“ praėjusią savaitę vieno taško skirtumu nusileido Panevėžio „SC-RSSG-Grifui“, o molėtiškiai svečiuose įveikė HC „Uteną“.

Rungtynės prasidėjo apyligiai – ne viena komanda neįstengė susikrauti didesnio pranašumo. 27-ąją minutę šiauliečių kapitono Aivaro Budrio pelnytas 7 metrų įvartis suteikė 6 įvarčių persvarą aikštelės šeimininkams, tačiau svečiai prieš pertrauką sugebėjo pelnyti penkis įvarčius bei komandos į rūbinę patraukė šiauliečiams turint minimalią persvarą.

Antrasis kėlinys jau priklausė aikštelės šeimininkams. Rokas Zdanavičius pelnė tris įvarčius iš eilės ir molėtiškiams pasivyti šiauliečius darėsi vis sunkiau. 55-ąją minutę Tomo Baliutavičiaus įvartis padidino skirtumą tarp komandų iki devynių įvarčių. Ir nors molėtiškiams dar pavyko pelnyti porą įvarčių, tai įtakos jau nebeturėjo – rungtynes rezultatu 35-28 laimėjo ir už pralaimėjimą Molėtuose pirmajame rate revanšą pasiekė RK „Šiauliai“.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Tomas Baliutavičius, pelnęs 10 įvarčių. Po traumos grįžęs Rokas Lesčinskas pridėjo 7, Rokas Zdanavičius 6, Arūnas Tribė 5, Gedinas Jocas ir Mindaugas Nakvosas po 3 bei Aivaras Budrys 1 įvartį.

HC „Molėtų“ komandoje labiausiai išsiskyrė Mindaugas Agurkis, pelnęs 8 įvarčius, po 5 įvarčius pridėjo Kajus Miltenis ir Julius Narkevičius, 3 įvarčius pelnė Deividas Matulis, po 2 pelnė Augustinas Diktoras ir Žygimantas Girskas, o po 1 – Matas Maželis, Donatas Broga bei Mindaugas Stravinskas.

Kitas rungtynes RK „Šiauliai“ žais jau kitais metais, sausio 22 d., kuomet juos priims Šalčininkų raj. HC „Sokol“, o pamatyti Šiaulių rankininkus gyvai Krepšinio akademijos „Saulė“ salėje ar rungtynių transliaciją Youtube platformoje paieškoje įvedę „LRL Šiauliai“ galėsite sausio 29 d., kai šiauliečiai susitiks su Klaipėdos „Dragūnu – Viesulu“.