Šiauliai atsinaujina, tad nors tiesiau – arčiau, aplink – greičiau

Apie tai, kad Šiauliai atsinaujina,  žino visi šiauliečiai. Miestas šiuo metu yra virtęs didžiule statybų aikštele – išraustos miesto centre esančios gatvės, pėsčiųjų bulvaras.  Apie remonto darbus iš kitur atvykę ir situacijos nežinantys vairuotojai pamato, priartėję prie miesto centro ir įsirėmę į prieš automobilį staiga išdygusias   rodykles, nukreipiančias eismą aplinkinėmis gatvėmis.

Liepos 29 -ąją vairuotojų Šiauliuose laukia tikras išbandymas. Be eismą trikdančių kelio remonto darbų, situaciją  gatvėse apsunkins ir  beveik visą dieną jomis vyksiantis didžiulis renginys  „Šiaulių dviračių lenktynės 2018“. Dėl šios priežasties eismas miesto centre – Vasario 16-osios, Trakų , Vilniaus, Kalinausko, Vilkaviškio, Ežero, Tilžės gatvėmis ir Aušros alėja, beveik visą dieną bus uždarytas.

Taip pat minėtos  dienos 11 val.  iš Šiaulių katedros į Kryžių kalno atlaidus  pajudės piligriminė procesija.  Į ją prognozuojama suvažiuos nemažai tikinčiųjų iš aplinkinių rajonų. Procesijoje ketinantys dalyvauti žmonės iki Katedros privažiuoti neturės galimybės, nes miesto centras bus uždarytas,  automobilius jie turės palikti aplinkiniuose mikrorajonuose.

Tad, kad sekmadienį, liepos 29-ąją, važiuojančiųjų į renginius Šiauliuose ar pravažiuojančiųjų pro miestą kelionės nesutrikdytų transporto spūstys, rekomenduotume savo tikslą  pasiekti aplinkkeliais.

Atvažiuojantiems iš Kelmės pusės patogiausia būtų už Aukštelkės pasukti į aplinkkelį Rygos kryptimi ir apvažiuoti miestą arba juo pasiekti kelionės  tikslą, esantį kitoje Šiaulių pusėje, nes priešingu atveju, pasiekę Tilžės ir Vytauto gatvių sankryžą jie važiuoti tiesiai nebegalės ir bus nukreipti į apylanką kitomis  gatvėmis. Tuo pačiu aplinkkeliu Šiaulius galėtų apvažiuoti  ir atvažiuojantieji iš Joniškio pusės, jei nenori užstrigti Tilžės ir Aukštosios gatvių sankryžoje, ties kuria eismas dėl dviračių lenktynių bus uždarytas. Jiems į aplinkkelį pasukti reikėtų, neprivažiavus Ginkūnų kapinių. Nuo Radviliškio atvažiuojantys vairuotojai bus stabdomi Vilniaus ir Serbentų gatvių sankryžoje ir nukreipiami miestą apvažiuoti Serbentų gatve. Jei jiems reikėtų patekti į šiaurinę Šiaulių pusę,  patogiausia būtų, neįvažiavus į miestą, prieš Aleksandrijos gyvenvietę, pasukti aplinkkeliu į Ginkūnus.

 

Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Rajonas šventė Užgavėnes

Antradienį rajone šėliojo persirengėliai. Vyko Užgavėnių šventės. Užgavėnių linksmybės Kuršėnuose Kuršėnuose linksmybės vyko Kultūros centro kiemelyje. Net pati…