Šešios taurės vakariniame bėgime Kėdainiuose

Kėdainiuose vyko vakarinis bėgimas „Kėdainiams-648“, skirtas Kėdainių miesto gimtadieniui. Varžybų startas ir finišas buvo Kėdainių senamiestyje, Rinkos aikštėje. Į bėgimą susirinko gausus būrys Lietuvos bėgimo mėgėjų.

Bėgime startavo ir septyni mūsų rajono sporto klubo „Lukas“ bei Kuršėnų sporto mokyklos bėgikai. Trasos nuotolis buvo 6,48 km.

Tarp vaikinų, gimusių 2002 metais ir jaunesnių, nugalėtoju tapo Mikas Montvilas (rezultatas 22,04 minutės), antras finišo liniją kirto Deividas Rastokas (rezultatas 22,08 minutės), o Matas Baura užėmė penktąją vietą (rezultatas 24,46 minutės).

Tarp moterų, gimusių 2001 metais ir vyresnių, šį nuotolį antra įveikė Dalia Lukošienė (rezultatas 24,29 minutės). Šiame nuotolyje ir šioje grupėje tarp vyrų trečias finišavo Remigijus Zalumskis (rezultatas 20,45 minutės), šeštas netikėtai parbėgo Arnas Lukošaitis (rezultatas 21,59 minutės), o Ilja Jakimčiuk tenkinosi dvidešimt pirmąja vieta (rezultatas 24,54 minutės).

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir taurėmis, ketvirtos-šeštos vietos laimėtojai – taurėmis, nuotolį įveikę dalyviai – atminimo medaliais.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

SK „Lukas“ nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts