Sėkmė jaunimo čempionatuose

Dvi dienas Vilniaus „Vingio“ stadione vyko Lietuvos jaunimo iki 23 metų (U23) lengvosios atletikos čempionatas, Lietuvos jaunimo (U20) čempionatas ir Tarptautinės jaunimo varžybos.

Du medaliai U23 čempionate

Lietuvos jaunimo iki 23 metų (U23) čempionate startavo ir vienas mūsų rajono sporto klubo „Lukas“ bei Kuršėnų sporto mokyklos bėgikas Robertas Vališauskas.

Pirmą dieną Robertas pasidabino sidabro medaliu vaikinų 1500 metrų bėgime, nuotolį įveikęs per 4.01,40 minutės.

Antrąją dieną jis nugalėjo 5000 metrų bėgime, distanciją nubėgęs per 15.51,74 minutės.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais.

Dalyviai užėmę 1-12 vietas savo komandoms pelnė taškus, kurie buvo skaičiuojami pagal tarptautinę lengvosios atletikos taškų skaičiavimo lentelę. Mūsų rajonas surinko 1500 taškų ir užėmė ketvirtąją vietą rajonų grupėje.

Sėkmė jaunimo čempionate

Lietuvos jaunimo (U20) čempionate 5000 metrų bėgime Kostas Dagys iš Meškuičių atstumą įveikė per 17.40,16 minutės ir iškovojo trečiąją vietą.

3000 metrų bėgime Neda Dovidaitytė atstumą įveikė per 13.41,82 minutės ir Lietuvos jaunimo (U20) čempionate pelno trečiąją vietą, o Tarptautinėse jaunimo čempionate liko ketvirta.

Šuolių į aukštį su kartimi rungtyje Šiaulių miestui ir rajonui atstovavęs Linas Stasiūnas geriausiu bandymu įveikė 3,81 metro ir iškovojo pirmąją vietą, o ieties metimo rungtyje, įrankį numetęs 49,33 metro Lietuvos čempionate buvo ketvirtas, o tarptautinėse varžybose – penktas.

Kūjo metimo rungtyje meškuitiškė Gerda Balsevičiūtė įrankį numetė 31,44 metro ir liko šešta.

200 metrų atstumą įveikęs per 24,89 sekundės Donatas Vaitiekus pelnė 25-ąją vietą.

Mūsų rajonas, surinkęs 61 tašką, iškovojo septintąją vietą. Pirmąją vietą laimėjo – Šilutės (167 taškai), antrąją – Raseinių (139 taškai), o trečiąją – Marijampolės (113 taškų) rajonai.