Paskutinių dviejų turų susitikimai pažėrė netikėtumų

Sužaisti rajono vyrų mėgėjų krepšinio lygos 2019-2020 metų 12-ojo sezono šeštojo ir septintojo turų susitikimai. Šių turų susitikimuose netrūko ir netikėtumų, ir įspūdingų rezultatų.

Nugalėtojai surinko per šimtą taškų

Šeštajame ture buvo sužaisti tik du susitikimai iš trijų. Ginkūnų „Ginkūnų“ ir Kuršėnų „Fortūnos“ susitikimas buvo nukeltas, o vietoj jų buvo žaidžiamos iš septinto turo atkeltos Kuršėnų „Fortūnos“ ir Kuršėnų SK „Fenikso“ rungtynės.

Visus reikalus SK „Fenikso“ komanda „sutvarkė“ jau pirmoje rungtynių pusėje. Kaip ir reikėjo tikėtis, varžybų nugalėtojas buvo nuspėjamas jau nuo pirmojo kėlinio, kurį „Fortūna“ pralaimėjo 13:33, o antrajame ji buvo tiesiog sutriuškinta 39:5. Į ilgąją pertrauką komandos išėjo pailsėti šviečiant rezultatui 72:18. Po pertraukos Kuršėnų SK „Fenikso“ komanda žaidė atsipūtusi, o tai leido „Fortūnos“ komandai truputį priartėti. Trečiąjį ketvirtį Kuršėnų SK „Fenikso“ komanda laimėjo 26:17, o ketvirtąjį – 28:15. Rungtynės baigėsi rezultatu 126:50.

Kuršėnų SK „Fenikso“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Vilius Kaubrė, surinkęs 31 tašką, ir Edvinas Daunys, įmetęs 22 taškus.

Kuršėnų „Fortūnoje“ daugiausiai taškų surinko Raimondas Savickas (19) ir Tomas Mirauskas (12).

Kitose rungtynėse susitiko Gruzdžių „Gruzdžiai-Tomers“ ir Daugėlių „Flamingas“. Pergalę, po atkaklios ir permainingos kovos, šventė Gruzdžių krepšininkai rezultatu 101:85.

Pirmąjį ketvirtį „Gruzdžiai-Tomers“ laimėjo 26:23. Tačiau antrajame ketvirtyje viskas pasikeitė 180 laipsnių ir pergalę šventė „Flamingas“ – 25:19. Po pirmosios rungtynių pusės trimis taškais pirmavo  Daugėlių krepšininkai 48:45.

Nuo pat pirmųjų trečiojo ketvirčio minučių Gruzdžių krepšininkai puolė į ataką, tačiau didesnės persvaros įgyti nepavyko, nes ir priešininkai nesnaudė. Gruzdžių krepšininkams trečiąjį kėlinį laimėjus 25:22, tapo lygu – 70:70.

Gruzdžių „Gruzdžiai-Tomers“ visas problemas „išsprendė“ ketvirtajame ketvirtyje, kurį po atkaklios kovos laimėjo 31:15, o rungtynes – 101:85.

Gruzdžių „Gruzdžiai-Tomers“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Egidijus Krasauskas, įmetęs 23 taškus, ir Šarūnas Bernotas, pelnęs 22 taškus.

Daugėlių „Flaminge“ rezultatyviausiai žaidė Ramūnas Norutis, pelnęs 40 taškų, ir Juozas Šufinskas,  įmetęs 17 taškų.

Turas pateikė staigmenų

Septintajame ture susitiko Ginkūnų „Ginkūnai“ ir Gruzdžių „Gruzdžiai-Tomers“. Pergalę rezultatu 82:76 šventė Gruzdžių krepšininkai. Pirmąjį ketvirtį „Gruzdžių-Tomers“ krepšininkai šventė pergalę 18:8, tačiau antrajame teko susitaikyti su pralaimėjimu 11:16. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi Gruzdžių komandos pergale 29:24. Tačiau turėtas penkių taškų pranašumas po pertraukos greitai ištirpo, nes trečiąjį ketvirtį „Ginkūnai“ susiėmė save į rankas ir laimėjo 34:28. Ketvirtajame ketvirtyje Gruzdžių krepšininkams teko vytis priešininkus iš Ginkūnų. Kelios sėkmingos atakos ir „Gruzdžiai-Tomers“ vėl priekyje. Ginkūnų „Ginkūnams“ pritrūko laiko ir sėkmės paskutiniame ketvirtyje, kurį gruzdiškiai laimėjo 25:18, o rungtynes – 82:76.

„Gruzdžiai-Tomers“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Šarūnas Bernotas ir Egigijus Krasauskas, pelnę po 20 taškų.

Ginkūnų „Ginkūnams“  Ramūnas Neimantas pelnė 25 taškus, o Mariu Buba – 14.

Kitose rungtynėse Kuršėnų SK „Feniksas“ nugalėjo Kuršėnų SK „Senukai“ komandą rezultatu 90:76.

Pirmasis ketvirtis baigėsi lygiosiomis 20:20, o antrajame pergalę šventė „Senukai“ – 21:15. Ilsėtis komandos išėjo šviečiant rezultatui 41:35 „Senukų“ naudai.

Po pertraukos Kuršėnų SK „Feniksas“ suėmė save į rankas ir trečiąjį ketvirtį laimėjo 35:20. Sėkmė „Feniksą“ lydėjo ir ketvirtajame ketvirtyje, kurį jie laimėjo 20:15.

Kuršėnų SK „Feniksas“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Edvinas Daunys (28 taškai) ir Vilius Kaubrė (21 taškas).

Kuršėnų SK „Senukai“ rezultatyviausiai žaidė Karolis Grigalius, pelnęs 31 tašką, ir Nerijus Grubliauskas, įmetęs 13 taškų.

Septintajame ture Kuršėnų SK „Senukai“ sužaidė dar vienerias rungtynes. Jų priešininkais buvo Daugėlių „Flamingas“. Pergalę rezultatu 86:69 šventė „Senukai“.

Visas rungtynes vyko atkakli ir permaininga kova. Pirmąjį kėlinuką laimėjo „Senukai“ 23:21, tačiau antrajame pergalę šventė „Flamingas“ – 18:16. Po dviejų ketvirčių lygu – 39:39.

Trečiajame ketvirtyje geriau sekėsi „Senukams“ 21:19. Fortūna nuo jų nenusisuko ir paskutiniame ketvirtyje, kurį „Senukai“ laimėjo 24:11.

Kuršėnų SK „Senukai“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Tautvydas Krapikas, įmetęs 29 taškus, ir

Karolis Grigalius – 26 taškai.

Daugėlių „Flaminge“ rezultatyviausi buvo Deividas Norutis (22 taškai) ir Andrius Česnauskas (13 taškų)

Lentelė ir rezultatyvumas

Po septynių turų su dvylika taškų pirmoje vietoje Kuršėnų SK „Senukų“ komanda. Surinkę 11 taškų antroje vietoje įsitaisė Gruzdžių „Gruzdžiai-Tomers“. Trečioje vietoje Kuršėnų SK „Feniksas“, turintis 11 taškų. Ketvirtąją-penktąją vietomis dalijasi Ginkūnų „Ginkūnai“ ir Daugėlių „Flamingas“, surinkę po 10 taškų. Šeštoje vietoje Kuršėnų „Fortūna“, turinti 6 taškus ir nė vienos pergalės.

Rezultatyviausių žaidėjų trejetuko pirmoje vietoje Kuršėnų SK „Feniksas“ žaidėjas Vilius Kaubrė, surinkęs 174 taškus, o jo naudingumo koeficientas – 24,9 taško per rumgtynes. Antroje vietoje, surinkęs 145 taškus, Gruzdžių „Gruzdžiai-Tomers“ žaidėjas Egidijus Krasauskas. Jo naudingumo koeficientas – 20,7 taško per rungtynes. Trečioje trejetuko vietoje Ramūnas Neimantas iš Ginkūnų „Ginkūnų“. Jo sąskaitoje 126 įmesti taškai, o naudingumo koeficientas – 21 taškas per rungtynes.