Savo darbus visuomenei pristato rajono gražiadarbiai

Kuršėnuose, rajono Kultūros centro Parodų salėje, atidaryta Šiaulių rajono tautodailininkų paroda, skirta Tautodailės metams.

Parodoje savo kūrinius eksponuoja 65 autoriai, iš kurių – 52 suaugusieji ir 13 mokinių. Parodoje savo kūrinius pristato 16 keramikų, 20 tekstilininkų, keturi medžio drožėjai, vienas pynėjas iš vytelių, trys tapytojai, vienas metalo apdirbėjas, dvi karpinių meistrės. Iš viso parodoje eksponuojami 255 kūriniai. Šią išskirtinę ir solidžią parodą organizavo rajono Etninės kultūros ir tradicinių amatų centro direktorė Birutė Poškienė ir tradicinių amatų veiklų organizatorė Ilona Motuzienė.

Visiems meistrams – mažiems ir dideliems – buvo įteiktos padėkos, kurias teikė Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė su padėjėjomis Birute Baniene, Ada Grakauskiene ir Judita Šakočiuviene, rajono mero pavaduotojas Česlovas Greičius, Kultūros skyriaus vedėjas Tomas Vaitkus bei Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė.

Rajono žmonių keturias kadencijas į Seimą išrinkta Rima Baškienė, mero pavaduotojas Česlovas Greičius dėkojo tautodailininkams už puoselėjamas tautos kūrybines tradicijas ir meilę etninei kultūrai, menui.

Menotyrininkė Michalina Adomavičienė pasidžiaugė išaugusiomis Šiaulių rajono tautodailininkų kūrybinėmis galiomis, amato, tradicijų išmanymu. Šiaulių rajono Garbės pilietis, menotyrininkas Vytenis Rimkus pasidžiaugė kūrėjų talentu ir profesionalumu.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Zigmo RIPINSKIO nuotr.

Ritos ŽADEIKYTĖS nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts