Skaitytojai skundžiasi Micaičiuose pasigendama viešojo tualeto

Į „Kuršėnų krašto žinių“ redakcija kreipėsi  skaitytojas su labai nemaža problema.

„Micaičiuose laidojome giminaitį – velionis buvo pašarvotas  šalia bažnyčios esančioje salėje. Į šermenis susirinko nemažai žmonių ir visi susidūrė su bendra bėda – nei šarvojimo salėje, nei prie bažnyčios, nei prie kapinių nėra tualeto. Kadangi susirinko daugiausia jau pagyvenę žmonės, prispyrus gamtiniams reikalams  visi sukosi kaip kas išmanydami: vieni ėjo į velionio namus, kiti – į netoliese esančią parduotuvę, vyrai rinkosi kokį nuošalesnį kampą. Pasak šarvojimo salės prižiūrėtojos, seniau  šalia jos buvo mobilus tualetas, tačiau jį kažkur išvežė“,- pasakojo skaitytojas.

Pasak vyriškio, jeigu  toks reikalingas statinys kaip tualetas nebus pastatytas šalia salės arba šalia kapinių, atėjus pavasariui ir sušilus orams gali pasklisti labai jau nosį riečiantys kvapai.

Beje, dėl šios tualeto  problemos  žmogus kreipėsi net į „TV pagalbos“  atstovus, tačiau jiems šį bėda pasirodė per  maža ir nereikšminga.

Salė seniūnijai nebepriklauso

Pasiteiravome Kuršėnų kaimiškosios seniūnijos seniūnės Editos Mileikienės, kodėl nebeliko anksčiau  netoli šios šarvojimo salės stovėjusio tualeto. „Kol šarvojimo salė priklausė seniūnijai, mes tualetu buvome pasirūpinę. Tačiau kai  šią salę perėmė  parapija, tualetą išgabenome –  už salės nuomą  pinigus gauna dvasininkas, tai tegul jis ir pasirūpina šiais patogumais“,- sakė seniūnė.

Pasak seniūnės, prie kapinių bus pastatytas mobilus tualetas nuo balandžio 1 dienos iki lapkričio mėnesio.

Tad  šarvojimo salės lankytojai su pretenzijomis dėl tokių reikalingų patogumų nebuvimo turėtų kreiptis į  naujuosius šarvojimo salės šeimininkus.

Agnė DAPKUTĖ

Total
0
Dalinasi
Related Posts