Savivaldos dieną padėkota geriausiems   

Šventinis Vietos savivaldos dienos minėjimas vyko savivaldybės didžiojoje salėje. Jame dalyvavo savivaldybės vadovai, administracijos skyrių vedėjai ir darbuotojai, seniūnijų seniūnai ir darbuotojai, seniūnaičiai.

Sveikinimai ir linkėjimai

Vietos savivaldos dieną Šiaulių rajono savivaldybės vadovai: meras Antanas Bezaras, jo pavaduotojas Algis Mačiulis, administracijos direktorius Gipoldas Karklelis ir jo pavaduotoja Ingrida Venciuvienė visus pasveikino šventės proga ir padėkojo administracijos darbuotojams už darbą bei pabrėžė, kad savivalda neatsiejama nuo kasdienio jų darbo, atsidavimo ir meilės žmogui, kuriam dirbama, kalbėjo apie savivaldos svarbą ir savivaldybės darbuotojų reikalingumą.

Padėkota ilgiausiai dirbantiems

Minint Vietos savivaldos dieną, įteiktos mero padėkos ilgiausiai savivaldoje dirbantiems darbuotojams.

Padėkota 28 metus savivaldoje dirbantiems: Architektūros ir paveldosaugos skyriaus vyriausiajai specialistei Aldonai Vaitiekaitienei, Ūkio ir transporto skyriaus savivaldybės vairuotojui Ričardui Višniauskui,  Ginkūnų seniūnijos specialistei Vidai Urbonavičiūtei, Gruzdžių seniūnijos specialistei Almai Ruginienei, Bendrųjų reikalų skyriaus vyriausiajai specialistei Eugenijai Kančiauskaitei.

Padėkos įteiktos 27 metus dirbančioms savivaldoje: Buhalterinės apskaitos skyriaus vedėjai Valerijai Mikalauskienei, Ekonomikos ir verslo plėtros skyriaus vyriausiajai specialistei Violetai Bučinskytei.

Padėkota ir 26 metus savivaldoje dirbančiam Kultūros skyriaus specialistui Zigmui Ripinskiui.

Padėkos skirtos ir 25 metus savivaldoje dirbančioms Socialinės paramos skyriaus vyriausioms specialistėms Aldonai Laukienei bei Vidai Pocienei.

Šilti sveikinimo žodžiai išsakyti 24 metus savivaldoje dirbančiai Buhalterinės apskaitos skyriaus vyresniajai buhalterei Aldonai Šidlauskienei.

Padėkos žodžiai išsakyti ir 23 metus savivaldoje dirbantiems: Kuršėnų miesto seniūnijos specialistei socialiniam darbui Loretai Ščipokienei, Viešųjų pirkimų skyriaus vedėjui Valentui Plukui, Bubių seniūnijos seniūno pavaduotojai Nijolei Saunorienei, Šakynos seniūnijos seniūno pavaduotojai Rinai Gedminienei, Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiajai specialistei Rasai Paulauskienei.

Padėkos seniūnaičiams

Jau keletas metų, kai savivaldybėse yra įvestas gyvenamosios vietovės bendruomenės atstovo – seniūnaičio statusas. Seniūnaitis, atstovaudamas seniūnaitijos gyventojų interesams seniūnijoje, savivaldybės institucijose ir savivaldybės teritorijoje veikiančiose valstybės įstaigose turi teisę tiesiogiai dalyvauti rengiant ir svarstant savivaldybės institucijų sprendimų projektus, kai sprendžiami klausimai yra susiję su jo atstovaujamos gyvenamosios vietovės bendruomenės viešaisiais reikalais; dalyvauja svarstant klausimus dėl piniginės socialinės paramos skyrimo savivaldybės tarybos nustatyta tvarka.

Mero padėkos įteiktos aktyviausiems seniūnaičiams:  Genei Gegelevičienei iš Sereikių seniūnaitijos (Meškuičių seniūnija), Gruzdžių seniūnijos seniūnaičiams: Alvydui Petrylai iš Saveikių seniūnaitijos ir Kazimierai Satkauskienei iš Žiogų seniūnaitijos, Neldai Šutaitei iš Švedės seniūnaitijos (Ginkūnų seniūnija), Vidai Bernotienei iš Varputėnų seniūnaitijos (Kuršėnų kaimiškoji seniūnija), Antanui Beržiniui iš Ežero seniūnaitijos (Kairių seniūnija), Birutei Rubikienei iš Kurtuvėnų seniūnaitijos (Bubių seniūnija), Virmantui Jarockiui iš Aleksandrijos seniūnaitijos (Kuršėnų kaimiškoji seniūnija), Rolandui Samuilai iš Pušyno seniūnaitijos (Kuršėnų miesto seniūnija), Jolantai Gedaminskienei iš Žarėnų seniūnaitijos (Šakynos seniūnija), Janinai Samienei iš Pažižmėlių seniūnaitijos (Raudėnų seniūnija), Giedriui Jakubėnui iš Sauginių seniūnaitijos (Kužių seniūnija).

Rajono seniūnijų seniūnus Vietos savivaldos dienos proga atvyko pasveikinti policijos pareigūnai. Šventės dalyviams koncertavo rajono Kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Melodija“ (vadovė Daina Kavaliauskienė) ir Kultūros centro jaunimo muzikos grupė „Neto“ (vadovė Nerilė Bernotienė).

Aušrinė DUBAUSKIENĖ

Mero padėjėja

Total
0
Dalinasi
Related Posts